В Україні стартувала церковна ініціатива, спрямована на протидію домашньому насильству

В Україні стартувала церковна ініціатива, спрямована на протидію домашньому насильству

В Україні стартувала церковна ініціатива, спрямована на протидію домашньому насильству
Eleos-Ukraine

З 17 грудня громадська організація "Eleos-Ukraine" разом з представниками Православної церкви України розповідатимуть про жінок, які є важливими для християнства і свого часу пережили домашнє чи інше насильство.

Про це повідомляє пресслужба ГО "Eleos-Ukraine".

Цей проєкт має на меті розповісти про ставлення церкви до домашнього насильства. За задумом авторів, одна історія про жінок буде публікуватися раз на тиждень або два.

"Цими історіями ми хочемо нагадати, що церква, і ПЦУ зокрема, засуджує будь-які прояви насильства й готова допомагати жінкам, що його переживають", – повідомив протоєрей ПЦУ Сергій Дмитрієв.

Він наголосив, що "домашнє насильство – не норма і ніколи нею не було: ні в ІІІ столітті, ні в Х, ані в ХХІ столітті".

Читайте також: Право на життя без насилля. Що таке Стамбульська конвенція

Перша стаття присвячена святій Варварі – дівчині, яка роками потерпала від домашнього насильства і загинула від рук власного батька.

"Історія Варвари Великомучениці, яку ми публікуємо першою, є яскравим прикладом домашнього насильства, від якого століттями потерпають жінки. Змінюється час, культура, побут, мода, традиції", – зазначили в ГО "Eleos-Ukraine".

Публікацію можна прочитати у блозі за посиланням.

Довідково

"Eleos-Ukraine" – платформа взаємодії неурядових організацій, релігійних громад, державного сектору. Одним із напрямків її діяльності є робота притулків для жертв домашнього насильства.

15 грудня 2018 року у Софійському соборі у Києві відбувся Об’єднавчий собор. Тоді було створено Православну церкву України шляхом об’єднання УПЦ Київського Патріархату та Української автокефальної православної церкви. Таємним голосуванням новим предстоятелем обрали митрополита Епіфанія.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад