Військова династія з Житомирщини: брати розміновують мінні поля на передовій. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Військова династія з Житомирщини: брати розміновують мінні поля на передовій. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Ексклюзивно
Військова династія з Житомирщини: брати розміновують мінні поля на передовій. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ
Вадим та Віталій служать на Донеччині, фото: Суспільне Донбас

В одній родині два покоління військових: батько, мати та два брати з Житомирщини дали присягу українському народові на вірність. Наразі, Віталій та Вадим служать на Донеччині, батько у відставці. На Суспільному історія про військову династію у лавах Збройних сил України.

Віталій – старший брат в родині. Служити пішов у 2011-му році. Коли почалася війна, поїхав на схід інженером-сапером. Пізніше до нього доєднався 26-річний брат Вадим. Зараз служать разом на Донеччині.

"Батько служив, я прийшов у 2011-му і він якраз пішов на пенсію. Почалася війна, пішов мій брат, потім батько повернувся. Мати була приватним підприємцем, потім і мати прийшла кухарем. Тітка теж служить кухарем у нас. 20 років вислуги в неї, теж військова", — розповів Віталій.

"Я пішов за брата, за сім`ю, за всіх. Так і служу дотепер, з 2014-го року", — додає Вадим.

Брати розміновують мінні поля на передовій. Історія родини, в якій два покоління військових
Вадим (зліва) та Віталій (справа). Суспільне Донбас

Брати шукають та розміновують мінні поля на передовій, в містах та селищах.

"Розміновуємо такі місцевості — там де поля, там де раніше було заміновано, щоб люди вже могли щось відбудовувати, сіяти", — пояснює Віталій.

Продовжив військову династію й молодший брат Вадима та Віталія. Наразі хлопець навчається на другому курсі військової академії.

За словами Віталія, він сподівається, що війна закінчиться поки молодший брат вивчиться. "Він хоче йти до нас, щоб ми разом були хоча б, може не в підрозділі, а в частині", — говорить Віталій.

Чоловіки кажуть, разом служити спокійніше, один одного підтримують та захищають. "Коли сім`я тут то якось спокійніше, не так додому хочеться. Бачиш всіх", — зазначив Віталій.

У Віталія двоє малих синів. Мріє, що вони також стануть захисниками України.

Читайте також

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок