У Чернівцях призначили старост для сіл громади. Які у них плани

У Чернівцях призначили старост для сіл громади. Які у них плани

У Чернівцях призначили старост для сіл громади. Які у них плани
Зліва напрово: Юрій Продан та Іван Дробот. Фото: Facebook сторінки Продана та Дробота

У Чернівцях призначили старост сіл Чорнівка та Коровія. Ними стали підприємець Іван Дробот та Юрій Продан.

За їхні кандидатури проголосували на сесії міськради 16 грудня, передає кореспондентка Суспільного.

Іван Дробот отримав 865 голосів чорнівчан. За Юрія Продана проголосували 732 коровійчан. Вони набрали найбільшу кількість голосів у своїх селах.

Іван Дробот — приватний підприємець з Чорнівки. У 2019 році встановив у селі контейнери для сортування сміття. На минулих виборах Дробот балотувався від "Народного контролю". Набрав 177 голосів та мав пройти у раду, однак відмовився від мандату.

У Чернівцях призначили старост для сіл громади. Що про них відомо
Староста села Чорнівка Іван Дробот. Facebook/Іван Дробот

Раніше у коментарі Суспільному Іван Дробот сказав, що працюватиме над виділенням грошей для ремонту дороги та вирішить проблему з аварійними деревами. Також облаштує приміщення для амбулаторії, яка зараз розташована в приміщенні сільської ради.

Юрій Продан — колишній голова села. Підтримував жителів, які не хотіли доєднуватись до Чернівецької громади. Коли він очолював Коровію, сільрада оскаржувала у суді постанову про проведення виборів до громад. Вимагали дозволити їм обрати сільського голову та депутатів, а не голосувати за кандидатів до Чернівецької громади.

У Чернівцях призначили старост для сіл громади. Що про них відомо
Староста Коровії Юрій Продан. Facebook/Юрій Продан

Раніше у коментарі Суспільному кандидат на посаду старости Коровії Юрій Продан сказав, що має багато незавершених проєктів з часу, коли очолював сільську раду. Тому планує реалізувати їх, а також нові ідеї, які допоможуть розвивати село. На сесії міськради сказав, що буде працювати над тим, щоб створити комфортні умови для селян. Так хоче їх переконати, що приєднання до міста — це перспективно для села.

Що відомо

  • Кандидатами на старосту Чорнівки були підприємці Іван Дробот та Володимир Гнесь. На старосту Коровії претендували Іван Булезюк, Юрій Продан, Віолета Савчук-Заїка. Підписи за кандидатів збирали з 26 листопада до 2 грудня.
  • Один з кандидатів на старосту села Чорнівка зняв свою кандидатуру з виборів. Георгій Бота був одним з трьох претендентів та колишнім головою Чорнівки.
На початок