У Києві в межах фестивалю покажуть 5 короткометражних фільмів італійських режисерів. Програма

У Києві в межах фестивалю покажуть 5 короткометражних фільмів італійських режисерів. Програма

У Києві в межах фестивалю покажуть 5 короткометражних фільмів італійських режисерів. Програма
Facebook

Кінофестиваль "Italian Short Film Days" пройде у столичному кінотеатрі "Жовтень" о 19:00 20 грудня. Всі фільми будуть демонструватися мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Molodist Kyiv International Film Festival.

Програма

Фільм "Феї", режисер Лоренцо Паллотта (2021 / 13’)

Цементні будови й голі кімнати. Чотири юні дівчини порушують тишу. Зустріч на безлюдній площі й останнє відео перед подорожжю в пошуках фізичної й ментальної свободи.

Стрічка "Гра", режисер Алессандро Габер (2020 / 12’)

Чоловік і маленька дівчинка сидять за кухонним столом. Ми не знаємо, хто вони й чому тут. Легка розмова поволі змінюється в щось трагічно інакше, коли дівчинка говорить про "гру в щастя", яку він змусив її грати.

Фільм "Слуги на велосипедах", режисер Мікеле Ґраната (2020 / 15’)

Бруно – безробітний середнього віку, що відчайдушно шукає роботу. Змушений жити підробітками, щоб забезпечувати сім’ю. Він не має вибору, крім як стати доставником піци. Купивши велосипед на останні заощадження дружини, Бруно з часом усвідомлює, що ніхто не готовий йому допомагати. А єдине, що йому світить – війна між бідними.

Стрічка "Чен", режисер Джакомо Себастьяні (2020 / 24’)

Чен – молодий самотній китаєць, що працює в Італії з дитинства. Хоч йому й вдалося досягти успіху й залишити в минулому роботу на фабриках, але він не почувається реалізованим.

Фільм "Білий", режисер Антоніо Корсіні (2020 / 13’)

Вільям – багатий проблемний підліток, що у вільний час влаштовує собачі бої разом із групою задирак, яких вважає друзями. Коли він розкриває своє походження дівчині, в яку закоханий, усе змінюється.

Захід організовано у кооперації з посольством Італії в Україні, Італійським інститутом культури в Україні та Італійським центром короткого метру.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок