У Чернівцях Калинівський ринок купить подарунки для школярів. Чому це не зробила міськрада

У Чернівцях Калинівський ринок купить подарунки для школярів. Чому це не зробила міськрада

У Чернівцях Калинівський ринок купить подарунки для школярів. Чому це не зробила міськрада
Фото з Калинівського ринку. Фото: Суспільне Буковина

У Чернівцях Калинівський ринок купить новорічні подарунки для вихованців дитсадків та учнів молодших класів. Зробили це, бо управління освіти міськради не змогло укласти угоду з підрядником.

Про це у коментарі Суспільному сказала начальниця управління Ірина Ткачук.

1 листопада управління оголосило тендер на закупівлю понад 21 тисячі новорічних подарунків. Пакунки з 35 шоколадними та карамельними цукерками мали отримати учні 1-4 класів та дошкільнята. На це планували витратити майже два з половиною мільйони гривень, подарунки мали доставити до 15 грудня.

Втім 7 грудня антимонопольний комітет призупинив закупівлю. Один з двох учасників — фірма "Солодкий світ" — подала скаргу. Вона доводили, що переможець (Вектор-Трейд-Захід), який запропонував нижчу ціну, не надав потрібні документи. Антимонопольний комітет задовольнити цю скаргу — управлінню заборонили укладати догорів з "Вектор-Трейд-Захід".

Тоді управління освіти закупило третину подарунків без проведення аукціону. Витратили на це майже 500 тисяч гривень. За словами Ткачук, дошкільнятам подарунки вже роздали.

До 20 грудня планують розподілити подарунки серед школярів. Їх купить комунальний Калинівський ринок. Для цього з обороту підприємства вилучили мільйон гривень, перерахували його профспілковій організації ринку, яка й закупить подарунки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат міськради та член комісії з питань освіти Олексій Каспрук.

Читайте також

У Чернівцях на Соборній площі почали влаштовувати ялинку: коли її відкриють

На початок