Рада призначила трьох членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Рада призначила трьох членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Рада призначила трьох членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення
пресслужба Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Верховна Рада призначила на посади членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за своєю квотою Олександра Бурмагіна, Ольгу Герасим’юк і Олега Черниша.

Відповідні рішення прийняті на пленарному засіданні парламенту.

За призначення Бурмагіна проголосували 283 депутати, Герасим’юк – 268 депутатів, Черниша – 273 депутати. Їхні кандидатури набрали найбільше голосів за результатами рейтингового голосування, яке проводилось щодо 13 претендентів на ці посади.

Як повідомляє пресслужба Нацради з питань телебачення і радіомовлення, кандидатуру Бурмагіна висунула Національна спілка журналістів України, Черниша – Всеукраїнська асоціація мовлення громад, а Герасим’юк до складу Нацради пропонувала фракція партії "Слуга народу".

Конкурс на ці посади був оголошений ще 4 листопада 2019 року. Через карантинні обмеження процедура з переобрання членів Нацради була призупинена. Конкурс був поновлений у серпні 2021 року. Тоді свої документи надали 13 із 15 кандидатів на посади членів Нацради.

Читайте також: Рада ухвалила закон про незалежність Нацради з питань телерадіомовлення. Що він передбачає

Повноваження попередніх членів Нацради – Ольги Герасим’юк, Олександра Ільяшенка і Олега Черниша – закінчилися у липні 2019 року. Вони були звільнені зі своїх посад постановами Верховної Ради 31 жовтня. Однак, згідно із законодавством, вони продовжували виконання своїх обов’язків до дня призначення нових членів Нацради парламентом.

Повноваження членів Нацради відповідно до частини третьої статті 4 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" починаються з дня їх призначення і тривають 5 років.​

Що відомо

  • У травні 2020 року президент Володимир Зеленський призначив членкинею Національної ради з телебачення і радіомовлення голову пресслужби студії Квартал 95 Тетяну Руденко.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок