Оголосили дату Міжнародного конкурсу оперних співаків імені Соломії Крушельницької у 2022 році

Оголосили дату Міжнародного конкурсу оперних співаків імені Соломії Крушельницької у 2022 році

Оголосили дату Міжнародного конкурсу оперних співаків імені Соломії Крушельницької у 2022 році
Львівська національна опера

Львівська національна опера проведе конкурс з нагоди 150-річчя з дня народження української співачки Соломії Крушельницької 13-20 листопада 2022 року.

Про це повідомляється на сайті опери.

До участі у конкурсі запрошуються оперні співаки та співачки віком до 35 років. Конкурсанти змагатимуться за призовий фонд, що сумарно становить понад 35 тисяч доларів, низку спеціальних призів та нагород.

Особливістю конкурсу є те, що в останньому – третьому турі (два перші проводяться у супроводі фортепіано та оркестру) учасники конкурсу виступатимуть в операх, які є у репертуарі театру. Таким чином, глядачі зможуть відвідати виставу й підтримати виконавців. У запропонованій для виконання програмі, окрім світової класики, обов’язковим є виконання арії з опер українських композиторів – Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Миколи Аркаса, Миколи Лисенка, Станіслава Людкевича, Бориса Лятошинського, Михайла Вериківського, Юлія Мейтуса, Євгена Станковича та інших.

Подати заявку на участь у конкурсі можна буде з 1 червня по 1 вересня 2022 року за посиланням.

Читайте також: 5 фактів про Соломію Крушельницьку

Міжнародний конкурс оперних співаків імені Соломії Крушельницької був заснований у 1991 році для привернення уваги до оперного мистецтва, відкриття нових імен молодих виконавців та популяризації імені співачки на міжнародному рівні.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок