Збірна України U20 з хокею пропустила в порожні ворота і програла Японії на чемпіонаті світу Eesti Hoki

Перша поразка "синьо-жовтих" в Естонії.

Збірна України U20 з хокею зазнала першої поразки на чемпіонаті світу в Таллінні, Естонія.

Після впевненої перемоги над господарями майданчика - естонцями - з рухнком 7:2, "синьо-жовті" не впорались із Японією.

У стартовому періоді рахунок відкрили японці - відзначився Теппеі Уено з передачі Юсакі Андо та Котаро Цуцумі на 14-й хвилині протистояння. Уже на початку другого ігрового відрізку Японія подвоїла свою перевагу - у більшості закинув Юнья Ова. "Синьо-жовті", своєю чергою, зуміли скоротити відрив лише на останній хвилині другого періоду. Так, за 40 секунд до кінця перший гол Україні приніс Михайло Сімчук з передачі Дениса Гончаренка та Данила Коржилецького.

У заключній 20-хвилинці підопічним Олександра Бобкіна так і не вдалось реабілітуватись за пропущені шайби. Під завісу гри українці грали в більшості 5х4, однак так і не змогли зрівняти рахунок. За 35 секунд до кінця тренерський штаб збірної України зняв воротаря та випустив шостого польового, але успішна атака так і не відбулась. Натомість у порожні ворота "синьо-жовтих" Цуцумі оформив дубль. Таким чином Україна зазнала першої поразки на світовій першості - 1:3.

Чемпіонат світу U20. Дивізіон ІВ.

Україна U20 - Японія U20 - 1:3 (0:1; 1:1; 0:1)

Шайби: 0:1 Уено (Андо, Цуцумі), 13:26; 0:2 Ова (Мурасе, Сато - більш.). 24:52; 1:2 Сімчук (Гончаренко, Коржилецький), 39:19; 1:3 Цуцумі (ПВ), 59:50.

Турнірна таблиця. Чемпіонат світу U20. Дивізіон ІВ

1. Словенія - 3 очки (1 матч), 7:3 (різниця шайб)

Склад збірної України U20 на чемпіонат світу

• Воротарі: Семен Майко ("БСФК-Білий Барс"), Дмитро Кубрицький ("Сокіл")
  • Захисники: Артур Чолач ("Баррі Колтс", Канада), Андрій Євтухов ("Спрінґфілд", США), Арсен Палійчук ("Твін Сіті", США), Артем Гребеник, Олексій Дахновський (обидва - "БСФК-Білий Барс"), Олександр Філімонов ("Дніпро"), Артем Пономаренко, Владислав Сушков (обидва - "Сокіл")
  • Нападники: Данило Трахт ("Лукко" U18, Фінляндія), Данило Царковський ("Пантер", Естонія), Гліб Ткач ("Нака", Швеція), Богдан Панасенко ("Анхораж", США), Олександр Шаповалов (ТПС U20, Фінляндія), Денис Бородай, Артем Грабовецький (обидва - "БСФК-Білий Барс"), Михайло Сімчук, Данило Коржилецький, Денис Гончаренко (усі - "Сокіл"), Гліб Варава ("Кременчук")

За що змагається збірна України U20?

У разі перемоги в Дивізіоні ІВ молодіжна збірна України підвищиться в класі та перейде в Дивізіон ІА. У сезоні 2021/2022 там грають Казахстан, Латвія, Данія, Білорусь, Угорщина та Норвегія.

Якщо ж "синьо-жовті" опиняться на останній позиції в групі, то опустяться в Дивізіон ІІА. Востаннє українці грали на такому рівні ще у 2012 році. Тоді молодіжна збірна України на чемпіонаті світу в Донецьку виграла всі п'ять матчів і піднялась у Дивізіон ІВ.

• Середа, 15 грудня, 16:00. Франція U20 - Україна U20
  • П'ятниця, 17 грудня, 12:30. Україна U20 - Словенія U20
  • Субота, 18 грудня, 16:00. Україна U20 - Польща U20
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу