Михайлюк та Лень провели результативне "українське дербі" в НБА, перемога "Репторс" AP

Це другий матч команд у сезоні.

"Торонто Репторс" Святослава Михайлюка на своєму майданчику приймало "Сакраменто Кінгз" Олексія Леня у матчі регулярного сезону НБА. Це була друга зустріч між цими командами у сезоні (першу "Репторс" виграли в гостях), але перша, в якій на майданчику були обидва українці (Лень не грав у дебютній).

Для Олексія Леня це ще й була перша гра в Торонто з того моменту, як команда відрахувала його у січні 2021 року. І Лень отримав місце у стартовій п'ятірці "Кінгз".

Олексій провів на майданчику 21 хвилину, за яку набрав 12 очок і зробив 8 підбирань. Що цікаво - усі підбирання від українця були в атаці, тобто на щиті "Репторс". У попереднього сезоні, коли Лень грав за "Торонто", у нього не було жодного підбору в атаці за понад 15 матчів.

І попри те, що Олексій непогано проводив цей матч, у "Сакраменто" не було шансів - на велику перерву команди пішли за рахунку "+25" на користь "Репторс", у другій половині господарі усе контролювали.

Святослав Михайлюк у цих умовах отримав 20 хвилин ігрового часу - 11 очок, 5 підбирань та 3 асисти. Для Михайлюка це перша гра за два тижні (з 29 листопада), в якій він набрав 10+ очок. Схожа ситуація у Леня - уперше 10+ очок з 27 листопада.

Матч завершився перемогою "Торонто Репторс" з рахунком 124:101 - команда Михайлюка обіграла команду Леня.

• І "Репторс" (13-14 за перемогами-поразками), і "Кінгз" (11-17) ідуть на 11-му місці у своїх конференціях - "Торонто" в Східній, "Сакраменто" в Західній.
  • Наступний матч "Сакраменто" зіграє вдома проти "Вашингтон Візардс" (у ніч на 16 листопада), а "Торонто" гостюватиме у "Бруклін Нетс" (ніч на 15 листопада).
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу