Заступника голови МВС Гогілашвілі звільнили після інциденту в ООС. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Заступника голови МВС Гогілашвілі звільнили після інциденту в ООС. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Заступника голови МВС Гогілашвілі звільнили після інциденту в ООС. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
Facebook

Заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі звільнили після появи відео, на якому він скандалить з поліцейськими на блокпості в Донецькій області. Посадовець обурювався, що його не впізнали та попросили показати документи.

Розпорядження про звільнення Гогілашвілі 13 грудня було оприлюднене на сайті Кабінету міністрів. Натомість він заявив, що самостійно написав заяву на звільнення.

"Так, я винен. Це показовий приклад для всіх, як не треба себе поводити. Мені соромно за свою емоційність та нестриманість, але мені не соромно за роботу, яку ми зробили за більш як 2 роки", — написав Гогілашвілі у Facebook.

Що сталося

11 грудня Youtube-каналі "Остання Крапля" оприлюднили відео, як на одному з блокпостів правоохоронці намагалися пояснити заступникові глави МВС Олександру Гогілашвілі причину його зупинки та попросили у нього документи. Чиновник почав скандалити, нецензурно висловлюватися і звинуватив правоохоронців у невиконанні субординації.

Після цього міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що ініціював перед урядом питання про проведення дисциплінарного провадження для встановлення всіх обставин інциденту та відсторонення Гогілашвілі від займаної посади. Звільнити Гогілашвілі закликав і президент Володимир Зеленський.

12 грудня "Українська правда" оприлюднила ще одне відео з Гогілашвілі від 24 листопада. Цього разу автомобіль чиновника зупинили патрульні поліцейські у Києві для перевірки документів. На відео Гогілашвілі сварить правоохоронців за те, що вони "не впізнали начальство".

Що відомо про Гогілашвілі

Олександр Гогілашвілі до 2010 року жив у Росії, де працював у Фонді соціальної адаптації наркозалежних. У 2010 він переїхав до Києва, де дев'ять років працював з організаціями, які допомагають наркозалежним, зокрема в "Міжнародній антинаркотичній асоціації" (МАА). Про цю організацію йшлося у фільмі-розслідуванні Суспільного "Бити. Молитися. Тримати". Згідно з оприлюдненими даними, щодо МАА в судовому реєстрі є низка кримінальних проваджень. Вони стосуються методів, які застосовують в центрах мережі.

У 2019 році Гогілашвілі призначили на посаду заступника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, де також працював з темою офіційного обігу наркотиків, правоохоронних заходів протидії наркоманії та наркозлочинності, реабілітації наркозалежних. Після призначення Дениса Монастирського на посаду глави МВС Гогілашвілі залишився заступником міністра.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок