На Харківщині за тиждень виявили 126 порушень карантину — поліція

На Харківщині за тиждень виявили 126 порушень карантину — поліція

На Харківщині за тиждень виявили 126 порушень карантину — поліція
hk.npu.gov.ua

Під час карантинних рейдів підприємств Харківщини поліцейські разом з представниками Держпродспоживслужби з 6 грудня склали 126 адміністративних протоколів.

За тиждень обійшли понад 530 об'єктів — аптек, магазинів, розважальних закладів, ринків, перукарень, повідомляє відділ комунікації Головного управління поліції Харківщини.

"З 6 грудня спільними рейдовими групами складено 88 протоколів за ст. 42тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 204 грн і на посадових осіб — від 102 до 425 грн (порушення санітарних норм) та 38 — за ст. 44-3тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 тис. до 34 тис. грн і на посадових осіб — від 34 тис. грн до 170 тис. грн (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення", — інформує поліція.

Поширені порушення — відсутність масок у відвідувачів, обмежувальних маркувальних ліній в місцях скупчення людей, температурного скринінгу працівників магазинів, інформаційних матеріалів на вході до закладів.

За даними правоохоронців, щодня дотримання карантину перевіряють понад 100 поліцейських та близько 18 спеціалістів Держпродспоживслужби. Керуються постановою №1236 від 9 грудня 2020 року.

Читайте також

Перший день "жовтої" зони: як дотримуються карантину на Харківщині

Вибір редакції

На початок