Де на Хмельниччині відкриють резиденції Святого Миколая

Де на Хмельниччині відкриють резиденції Святого Миколая

Де на Хмельниччині відкриють резиденції Святого Миколая
Фото: Суспільне Поділля

Перша резиденція Святого Миколая запрацювала у Кам’янці-Подільському. Про це Суспільному розповів директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Дмитро Назаренко. За його словами, це одна з трьох запланованих резиденцій у місті. Перша з них запрацювала на Руській брамі, дві інші відкриються 19 грудня. Де розташує свою резиденцію Святий Миколай у Хмельницькому, дізнавалося Суспільне.

Середньовічна атмосфера, автентичний інтер’єр, поштовий будиночок і кімната каліграфії. Вхід - вільний. Такий вигляд має резиденція Святого Миколая на Руській брамі у Кам'янці-Подільському. Графік її роботи - щодня з 11:00 до 22:00, і працюватиме резиденція до 20 січня, розповідає директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Дмитро Назаренко.

Посадовець додає: "В середньовічному стилі Святий Миколай запрошує дітей для того, щоб вони в святковій незвичній атмосфері загадали бажання і написали листівку власноруч. Одночасно ми будемо відкривати ще дві резиденції Святого Миколая: це традиційно по вулиці Соборній, в виставковій залі і в районному центрі культури і мистецтв "Розмай". Також будуть облаштовані майстер-класи для наших дітей від від наших освітніх установ".

У Хмельницькому цьогоріч резиденція Святого Миколая зміни ла локацію: на відміну від попередніх років, працюватиме в Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок, розповідає директорка закладу Ірина Трунова. Додає: "Ми готуємось до казкових героїв і, безумовно, до зустрічі з дітьми. Ми дуже зраділи, що резиденція Святого Миколая відкривається саме у нас. Напевно, це правильно, коли резиденція знаходиться в будівлі, а не просто на вулиці. Все-таки, Святий Миколай краще знає, де йому облаштовувати гостини для дітей".

За словами Ірини Трунової, запрацює резиденція Святого Миколая у Хмельницькому з 16 грудня і зачинить свої двері 9 січня.

Що відомо

  • Минулі роки резиденція Святого Миколая розташовувалась на майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка в обласному центрі.
На початок