Які проєкти стали переможцями бюджету участі сільських територій Луцької міської громади

Які проєкти стали переможцями бюджету участі сільських територій Луцької міської громади

Які проєкти стали переможцями бюджету участі сільських територій Луцької міської громади
Луцька міська рада

Переможцями бюджету участі стали шість проєктів, які брали участь у конкурсі Луцької міської територіальної громади у 2021 році, — повідомляють у міській раді.

Голосування за бюджети участі тривали з 1 по 10 грудня. Всього у ньому брали участь дев'ять проєктів. Шість перемогли, на їх реалізацію виділять майже півмільйона гривень з міського бюджету.

Найактивніше голосували мешканці Прилуцького старостинського округу. У їхній громаді подали три проєкти на реалізацію та всі три перемогли. У місцевому ліцеї громади облаштують спортивно-ігровий простір, закуплять мультимедійний комплект та встановлять фільтри для очищення води.

Також перемогу здобули ще три проєкти: у селищі Рокині встановлять вуличний майданчик, в селі Кульчин організують громадський простір, а в Одерадівському ліцеї №37 - облаштують хореографічний зал.

Проєкти у громадах мають реалізувати впродовж 2022 року.

Довідково: Бюджет участі сільських територій – окремий конкурс бюджету участі, спрямований на села і селища Луцької міської територіальної громади. 500 000 грн - передбачено на реалізацію конкурсу Бюджету участі сільських і селищних територій у 2022 році. 100 000 грн - максимальна сума фінансування одного проєкту.

Що відомо

  • Переможцями бюджету участі Луцької міської громади цьогоріч стали 16 проєктів — 3 бюджетних та 13 загальноміських. Переможців визначали за допомогою голосування, яке розпочалося з 1 листопада та тривало 14 днів.
  • Минулого року у результаті інтернет-голосування 15 проєктів здобули перемогу у бюджеті участі Луцької тергромади.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram Суспільного Волині.

Вибір редакції

На початок