На Донеччині озброєні люди намагались захопити сільгосппідприємство

На Донеччині озброєні люди намагались захопити сільгосппідприємство

На Донеччині озброєні люди намагались захопити сільгосппідприємство
Затримання під час збройного захоплення підприємства, фото: Поліція Донеччини

На Донеччині правоохоронці затримали 14 чоловіків, які зі зброєю увірвались на територію одного з сільськогосподарських підприємств. У нападників вилучили зброю, боєприпаси та автомобіль

Про це 13 грудня повідомила пресслужба поліції Донеччини.

На місці події правоохоронці виявили 14 чоловіків — жителів різних регіонів України. Вони силою потрапили на підприємство та вигнали охорону.

В автомобілі були знайдені зброя та боєприпаси
В автомобілі були знайдені зброя та боєприпаси. Зброя, яку вилучили у нападників, фото: поліція Донеччини

У одного з них, 35-річного мешканця м. Києва, вилучено автомобіль з номерами вузлів і агрегатів, які викликають сумніви у справжності", — йдеться у повідомленні.

Також в автомобілі були знайдені мисливський карабін, пристрій для безшумної стрільби, оптичний приціл, понад 200 патронів, пістолет "Форт-17", револьвер, газові балончики та димові шашки.

"Наразі до поліції надійшло два звернення щодо самоправних дій на території комбінату, який є спірним майном: від представника одного з товариств з обмеженою відповідальністю та арбітражного керуючого підприємством", — додали у пресслужбі.

Правоохоронці підозрюють, що на автівці були підроблені номери вузлів та агрегатів
Правоохоронці підозрюють, що на автівці були підроблені номери вузлів та агрегатів. Автомобіль, який вилучили у нападників, фото: Поліція Донеччини

Правоохоронці відкрили два кримінальні провадження за частиною 1 статті 356 Кримінального кодексу України (самоуправство).

Також розпочали розслідування за фактами незаконного поводження зі зброєю та підробкою номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу. Санкція цих статей передбачає позбавлення волі від трьох до семи років.

Читайте нас у Telegram: усі новини Донбасу

На початок