Лідер "Бруклін Нетс" Дюрант оновив рекорд результативності сезону в НБА: відео

Лідер "Бруклін Нетс" Дюрант оновив рекорд результативності сезону в НБА: відео AP

Лише двом гравцям у сезоні вдалося набрати 50 та більше очок у сезоні.

Лідер "Бруклін Нетс" Кевін Дюрант оновив рекорд результативності у сезоні 2021/22 НБА. Відбулося це за підсумками останнього матчу "Нетс" проти "Детройт Пістонз".

"Нетс" перемогли "Пістонз" з результатом 116:104. Дюрант з'явився у стартовій п'ятірці "Брукліна" на матч і провів найбільше ігрового часу серед його учасників - 41 хвилину.

Дюрант став найрезультативнішим гравцем матчу, набравши 51 очко. І, окрім цього, оновив рекорд результативності сезону в НБА.

Відео результативного матчу Дюранта

Що означає результат Дюранта?

Досягти цієї результативності Дюрант зміг завдяки великій кількості кидків. Результативність Дюранта з гри склала 16/31, у тому числі лідер "Нетс" закинув п'ять кидків з-за дуги.

Дюрант став другим баскетболістом у сезоні НБА, що набрав понад 50 очок за матч. Перед цим це вдалося лише Стівену Каррі з "Голден Стейт Ворріорз". Проте тепер саме Дюранту належить рекорд результативності.

• 51 очко: Кевін Дюрант ("Бруклін Нетс" - "Детройт Пістонз")
  • 50 очок: Стівен Каррі ("Голден Стейт Ворріорз" - "Атланта Гоукс")

Лідер "Бруклін Нетс" увосьме в кар'єрі набирає 50 очок в одному матчі. Востаннє йому це вдавалося ще у чвертьфінальній серії плей-оф сезону 2018/19 проти "Лос-Анджелес Кліпперс". Тож, за "Нетс" Дюрант уперше набрав стільки очок.

• Дюрант є лідером у НБА за середньою результативністю у сезоні - 29.4 очки за гру. Найближчим переслідувачем гравця "Бруклін Нетс" є Янніс Адетокумбо з "Мілвокі Бакс" (27.3).
  • 33-річний баскетболіст проводить 14-й сезон у НБА. За "Бруклін Нетс" Дюрант виступає з 2019 року, перейшовши з "Голден Стейт Ворріорз" після трьох років виступів.
  • "Бруклін Нетс" - лідери Східної конференції - 19 перемог, 8 поразок.
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу