"Злизують сметану, як коти". Міський голова про кропивницьких перевізників

"Злизують сметану, як коти". Міський голова про кропивницьких перевізників

"Злизують сметану, як коти". Міський голова про кропивницьких перевізників
Суспільне Кропивницький

Міський голова Андрій Райкович прокоментував підвищення ціни на проїзд в маршрутках та автобусах Кропивницького. Він закликав перевізників дотримуватись графіка руху, не з'їжджати з маршрутів та виконувати угоду, яку підписали з міським управлінням транспорту.

Що відомо: У Кропивницькому збільшили вартість проїзду в автобусах, тролейбусах та маршрутках. Проїзд у маршрутці коштуватиме десять гривень, в комунальних автобусах і тролейбусах – сім та шість, відповідно.

Андрій Райкович сказав, що міськрада пішла на зустріч перевізникам через здорожчання ціни на газ.

"Перевізники мають виконати усі зустрічні зобов’язання, про які ми говорили: кількість машин на маршруті, дотримання графіку руху. Щоб не виходило так, що вони злизують сметану, як коти: у пікові години заїжджають попереду наших комунальних машин і перехоплюють пасажирів. А о 19:00 з'їжджають з маршруту, бо там невелика кількість пасажирів. Якщо ви підписали угоду з управлінням транспорту, то дотримуйтесь її. Ми маємо знати, хто і як виконує свої зобов'язання".

Заступник голови обласної асоціації перевізників, керівник приватного підприємства "Олікс" Дмитро Вінницький розповів Суспільному, що міську владу просили підвищити ціну на проїзд у березні цього року. Ухвалений тариф вважає збитковим. Каже: на дотримання угоди перевізникам потрібен час.

“Водії будуть дотримуватись графіка, не з’їжджатимуть з маршрутів, але нам потрібен час, щоб ми змогли відновитися. Тому що люди позвільнялися, машини стояли. Ми зараз працюємо над тим щоб змінити вид палива на дешевший і перезапустити підприємство для роботи в нових умовах”.

Читайте також

Вибір редакції

На початок