У Запоріжжі провели турнір з Counter-Strike

У Запоріжжі провели турнір з Counter-Strike

У Запоріжжі провели турнір з Counter-Strike
Фото: Запорізька міська рада

11 грудня в запорізькому кіберспортивному клубі відбувся міський турнір із Counter-Strike: Global Offensive. Для участі в турнірі зареєструвалися 32 команди, з них визначили трьох переможців.

Про це Суспільному розповів головний спеціаліст по роботі з сім'єю управління по роботі з молоддю та сім’єю Євген Лєміш.

Змагання організувало управління по роботі з молоддю та сім’єю Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради. Перший етап проходив онлайн. Команди, які вийшли у другий етап, зустрілися наживо в кіберклубі. Протистояння тривало з 11:00 до 16:30.

"Між собою грають дві команди, у кожній по п'ять людей. В одній грі 30 раундів. Сенс у тому, щоб отримати перемогу у більшій кількості раундів", — пояснив Євген Лєміш.

За результатами змагання третє місце посіла команда BezSlez, у якості призу вони отримали bluetooth-колонки. Друге місце зайняла команда Dobriksibobrik, їм вручили бездротові навушники. А переможцями стали 99problems, команду нагородили екшнкамерами.

У Запоріжжі відбувся турнір з Counter-Strike
Подарунки переможцям запорізького турніру з Counter-Strike. Фото: Запорізька міська рада

Капітан переможців Євген Нефьодов розказав що грає в Counter-Strike понад сім років. А команда, яку він очолює існує з 2015-го. Найбільшим на сьогодні їх досягненням є тогорічний вихід до суперліги Кубку України.

Євген розповідає, що не планує ставати професійним кіберспортсменом. Мовляв, у його 21 рік розпочинати кар'єру в цій сфері трохи запізно. До слова, на запорізькому турнірі він був одним із найстарших гравців, а наймолодшому — 14 років.

Євген каже, що кіберспортсмени, які прагнуть "не втрачати форму" грають не менше шести годин на добу. Але він тренується переважно перед змаганнями, бо грає для власного задоволення.

У Запоріжжі відбувся турнір з Counter-Strike
Переможці запорізького турніру з Counter-Strike. Фото: Запорізька міська рада

"Це командний шутерШутер (з англ. shooter — "стрілець") — жанр відеоігор, основу ігрового процесу яких складає стрільба зі зброї по цілях, зазвичай вороже налаштованих.. Мені подобається що там є і тактична складова, і механічна. Розвиває уважність, бо дуже багато аспектів треба тримати в голові. Також розвиток мислення, бо якщо просто бігати-стріляти, у цю неможливо виграти. Також комунікації. Тому що, якщо не будеш комунікувати з іншими людьми, також не виграєш. Тому розвиваються ці аспекти", — зазначив Євген Нефьодов.

Як розповів Євген Лєміш, Департамент спорту, сім'ї та молоді вперше провів турнір із Counter-Strike. Але в планах — зробити його щорічним, адже кіберспорт у Запоріжжі розвивається. За його словами, у місцевому кіберспортивному клубі турніри відбуваються щотижня.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

Вибір редакції

На початок