Обговорять публічні закупівлі і лотереї. "Слуга народу" скликає засідання фракції

Обговорять публічні закупівлі і лотереї. "Слуга народу" скликає засідання фракції

Обговорять публічні закупівлі і лотереї. "Слуга народу" скликає засідання фракції
УНІАН

У понеділок, 13 грудня, фракція "Слуга народу" проведе засідання для обговорення поточних законопроєктів.

Як повідомили у пресслужбі політсили, депутати планують заслухати інформацію голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича щодо закону "Про публічні закупівлі" в частині особливостей застосування переговорної процедури закупівлі, а також розглянуть питання внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей.

Окрім того, депутати хочуть обговорити законопроєкти, що стосуються вдосконалення надання медичної допомоги (№6306), регулювання трансплантації (№ 5831), удосконалення системи управління сферою охорони здоров’я та забезпечення медичного обслуговування населення (№ 5873), а також законопроєкт щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну (№ 4358).

Що відомо

  • Якби найближчим часом відбулися вибори президента, то чинного очільника країни підтримали б 23,5% українців серед тих, хто визначився з вибором.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок