Компанія "Укрзалізниця" 12 грудня запустила перші 58 поїздів за новим графіком, утворивши 29 нових сполучень між українськими містами.
Про це повідомила пресслужба УЗ.
В Укрзалізниці вважають новий графік перевезень "революційним", адже він заощаджує пасажирам 4,5 мільйона годин у 2022 році завдяки прискоренню 49 поїздів та оптимізації маршрутів. Усього найближчими днями починають курсування 19 нових поїздів. Зокрема, компанія виділила поїзд № 113/114 Бахмут – Львів.
"Поїзд, який є більш зручною модифікацією популярного маршруту № 141/142, дав нові сполучення для Рівного та Луцька зі Львовом, Житомиром, Києвом, Полтавою, Харковом і Бахмутом, що своєю чергою забезпечує нове сполучення між сходом та заходом країни", – зазначили в УЗ.
Також серед новинок в графіку перевезень компанія відзначила поїзд №57/58 Київ – Рахів, що прибуває в місто Заліщики тепер зранку, о 07:17 (замість 02:20) і відправляється о 20:52. Передбачена й зупинка в Костриживці – місці оглядового майданчика, звідки відкривається видовищна панорама на Заліщики та Дністер.
Ще один популярний туристичний напрямок – Буковина – також отримав два додаткові сполучення: з Миколаєвом та Полтавою.
Що відомо
- Укрзалізниця призначила дев'ять додаткових потягів до новорічних та різдвяних свят, а також збільшила періодичність руху та продовжила маршрути окремих рейсів.
- За даними Укрзалізниці, обласні центри Західної України стали найпопулярнішим місцем подорожей залізницею на період зимових свят.
- З 11 грудня Укрзалізниця запустила потяг, який курсуватиме між Одесою та Перемишлем, що в Польщі.
- Господарський суд Хмельницької області зобов'язав сплатити "Укрзалізницю" 728 тисяч гривень Волочиській міській раді. Причиною стягнення стали незаконно зрубані дерева.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!