Втекли з дому: в Ужгороді правоохоронці розшукали дітей, які втекли від домашнього насильства

Втекли з дому: в Ужгороді правоохоронці розшукали дітей, які втекли від домашнього насильства

Втекли з дому: в Ужгороді правоохоронці розшукали дітей, які втекли від домашнього насильства
Нацполіція Закарпаття

В Ужгороді правоохоронці 11 грудня розшукали трьох дітей, які втекли з дому через те, що їх постійно била мати. Дітей передали до дитячого притулку в селі Батьово, поліція збирає матеріали для позбавлення жінки батьківських прав, — йдеться на сайті Нацполіції Закарпаття.

Ввечері 10 грудня до поліції Ужгорода надійшло повідомлення про зникнення трьох дітей. Чоловік, який подзвонив, сказав, що пішли з дому та тривалий час не виходять на зв’язок 10-ти та 12-річні доньки, а також 14-річний син його співмешканки.

Дітей поліцейські шукали всю ніч і вранці 11 грудня їх знайшли. Вони поскаржились, що вітчим та рідна мати їх б’ють, тому вони вирішили втекти.

Правоохоронці разом з працівниками Служби у справах дітей Ужгорода поспілкувалися з сусідами, які підтвердили слова дітей. "Працівники поліції вирішили вилучити дітей з родини, зараз їх доправили до Батівського притулку", — пишуть на сайті.

На жінку працівники ювенальної поліції склали адмінпротокол за невиконання нею обов’язків щодо виховання дітей. Крім цього жінку та її співмешканця притягнуть до відповідальності за вчинення домашнього насильства.

Наразі, за повідомленням, поліція збирає матеріали для позбавлення жінки батьківських прав.

Що відомо

  • В Ужгороді почала працювати Кризова кімната для постраждалих від домашнього насильства.
  • На Закарпатті працюють 12 спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, що надають соціально-психологічну підтримку особам, які зазнали домашнього насильства.
  • З початку року на Закарпатті зареєстрували 10 тисяч звернень щодо домашнього насильства.
  • День боротьби проти насильства над жінками: в Україні на 45% зросла кількість скарг від потерпілих.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції

На початок