У Запоріжжі 71 призовник Національної гвардії склав присягу на вірність Україні

У Запоріжжі 71 призовник Національної гвардії склав присягу на вірність Україні

У Запоріжжі 71 призовник Національної гвардії склав присягу на вірність Україні
Суспільне Запоріжжя

11 грудня у Запоріжжі 71 нацгвардієць військової частини 3029 присягнув на вірність Україні. Це юнаки з Львівської, Тернопільської, Харківської та Херсонської областей.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного Валентин Пересипкін.

До сьогодні, 11 грудня, у трьох взводів строковиків було чотири тижні підготовчих зборів, розповів начальник навчального збору з підготовки призову 9-го полку оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Володимир Пімонов. За його словами, новобранці вивчили базовий курс молодого бійця, який складається з загальної військової, інженерної, медичної та стройової підготовки. А також виконали практичні вправи навчальних стрільб зі штатної зброї.

"Далі у них буде підготовка за призначенням два тижні. Вони будуть, безпосередньо, займатись на навчальному зборі, специфікою військової частини, а далі розподіл по штатним підрозділам. Безпосередньо, бойовим підрозділам військової частини", — пояснює Володимир Пімонов.

У Запоріжжі 71 призовник Національної гвардії склав присягу
Володимир Пімонов, начальник навчального збору з підготовки призову 9-го полку оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади. Суспільне Запоріжжя

Солдат строкової служби військової частини 3029 Національної гвардії України Роман Надала приїхав на службу з Львівської області. Каже, дуже гордий, що сьогодні прийняв присягу: "Мені повних 18 років. Маю середньо-спеціальну освіту — маркетолога. Зараз відчуваю легке піднесення. Сподіваюсь, що я, мій взвод і моя рота дуже красиво зробили сьогоднішнє свято. Що на мене подивляться мої батьки, мої друзі та родичі, і будуть горді за те, що у них є я".

У Запоріжжі 71 призовник Національної гвардії склав присягу
Роман Надала. Суспільне Запоріжжя

Володимир Пімонов розповів, що у військовій частині 3029 до складання присяги готуються ще 47 військовослужбовців двох навчальних взводів, а загальна кількість другого призову цьогоріч - 200 новобранців.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок