Старт-листи на чоловічу естафету та жіноче переслідування третього етапу Кубка світу з біатлону

Старт-листи на чоловічу естафету та жіноче переслідування третього етапу Кубка світу з біатлону

Старт-листи на чоловічу естафету та жіноче переслідування третього етапу Кубка світу з біатлону
Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Хто стартує в України.

Третій етап Кубка світу з біатлону закінчиться у неділю, 12 грудня. У цей день відбудуться дві гонки: чоловіча естафета, а також жіноча гонка переслідування.

Першими на старт вийдуть чоловіки - в естафеті кожен біатлоніст пробіжить 7.5 км. Після них змагатимуться жінки - 10-кілометрова гонка переслідування.

У жіночу гонку переслідування відібралися дві українки - Юлія Джима та Олена Білосюк. Головний тренер жіночої команди Урош Велепець підтвердив, що обидві спортсменки виступлять у гонці переслідування.

Натомість, ще перед стартом чоловічої гонки переслідування головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра повідомив, що склад команди на естафету залишається незмінним. У тому числі і послідовність, у якій бігтимуть біатлоністи.

Старт-лист на чоловічу естафету (старт - о 12:45)

Розпочинатиме гонку у складі збірної України, як і в естафеті Естерсунду Артем Прима. Заключний етап бігтиме Антон Дудченко.

  • Україна: Прима - Підручний - Цимбал - Дудченко

У складах інших збірних відбулися зміни. У переможців першого спринту норвежців Зіверта Баккена змінив Штурла Легрейд. У Німеччині Бенедікта Долля в естафеті змінить переможець спринту у Гохфільцені Йоганнес Кюн. А у Швеції Єспера Неліна змінив Мальте Стефанссон.

Хто бігтиме гонку у головних фаворитів:

  • Норвегія: Штурла Легрейд - Тарьєй Бьо - Йоганнес Бьо - Ветле Шостад Крістіансен
  • Швеція: Пеппе Фемлінг - Мартін Понсілуома - Мальте Стефанссон - Себастьян Самуельссон
  • Франція: Фаб'єн Клод - Сімон Дестьйо - Емільєн Жаклен - Кантен Фійон-Майє
  • Німеччина: Ерік Лессер - Йоганнес Кюн - Роман Реєс - Філіп Наврат

У першій естафеті сезону збірна України посіла п'яте місце з одним колом штрафу. Переможцями гонки стали норвезькі біатлоністи.

Повний старт-лист на чоловічу естафету - тут

Старт-лист на жіноче переслідування (старт о 15:30)

  • 15. Юлія Джима +1:32.9
  • 24. Олена Білосюк +1:44.3

Першою на дистанцію піде переможниця спринту Ганна Сола, яка матиме майже 47 секунд переваги над найближчою переслідувачкою - француженкою Жюстін Бреза-Буше.

Усього в межах хвилини стартує лише п'ять біатлоністок: Ганна Сола, Жюстін Бреза-Буше, Марте Олсбю Ройзеланд, Іда Лієн, Ганна Еберг. Остання біатлоністка має розпочати гонку з відставанням у 2:46 хвилин.

Повний старт-лист на жіноче переслідування - тут.

Що відомо

На початок