Українська бобслеїстка Гунько показала найкращий час у кар'єрі на етапі Світової серії в Сігулді

IBSF

Спортсменка вдруге в сезоні посіла п'яте місце та набрала найбільшу кількість рейтингових очок.

Українська бобслеїстка Лідія Гунько взяла участь у етапі Світової серії з жіночого монобобу в латвійській Сігулді. Для спортсменки це був уже шостий етап у олімпійському сезоні 2021/22.

Поки що найкращим фінішем українки в цьому сезоні й загалом у кар'єрі було п'яте місце в німецькому Альтенберзі наприкінці листопада. В Сігулді вона повторила цей результат, але при цьому покращила показники на трасі.

Гунько вперше змагалася на латвійському треку в одиночці. До цього бобслеїстка двічі виступала тут на етапі Кубка Європи в грудні 2020 року в двійці з Іриною Ліщинською. Тоді дует посів третє й четверте місця.

Цього разу в монобобі Лідія стала п'ятою. Усього в змаганнях брали участь лише сім спортсменок.

У першому заїзді українка подолала дистанцію за 55.41 секунди, відставши від лідерки, південнокореянки Кім Юран, на 0.83 секунди, що було шостим показником сред учасниць. Другий заїзд був повільнішим (55.55), але більшість опоненток також гірше пройшли трасу, і Гунько все одно вдалося піднятися на п'яту сходинку (0.62 відставання від Кім).

У сумі Лідія Гунько показала час 1:50.96, що було на 1.45 повільніше за переможницю Кім (1:49.51).

Поки що це найшвидші показники українки в цьому сезоні й загалом за історію участі в монобобі. Гунько вперше в кар'єрі пройшла заїзди менш ніж за 56 секунд.

Монобоб (жінки). Світова серія 2021/22. Сігулда (Латвія)

1. Кім Юран (Південна Корея) 1:49.51
  2. Вікторія Чернанська (Словаччина) +0.06
  3. Джеорджета Попеску (Румунія) +1.18
  • ...
  • 5. Лідія Гунько (Україна) +1.45

Як Лідія Гунько виступає у Світовій серії жіночого монобобу 2021/22

• Ліллегаммер (11 листопада)8-ме місце (11 учасниць). Загальний час – 1:53.91, найшвидший заїзд – 56.61.
  • Ліллегаммер (12 листопада)6-те місце (11 учасниць). Загальний час – 1:52.98, найшвидший заїзд – 56.16.
  • Інсбрук (20 листопада)28-ме місце (28 учасниць). Загальний час – 57.37 (не кваліфікувалася до другого заїзду).
  • Альтенберг (26 листопада)5-те місце (5 учасниць). Загальний час – 2:04.38, найшвидший заїзд – 1:02.04.
  • Вінтерберг (3 грудня)11-те місце (11 учасниць). Загальний час – 2:03.47, найшвидший заїзд – 1:01.35.
  • Сігулда (11 грудня)5-те місце (7 учасниць). Загальний час – 1:50.96, найшвидший заїзд – 55.41.

• Лідія Гунько – 28-річна українська бобслеїстка.
  • Виступає в жіночому монобобі третій сезон.
  • Наразі посідає 31-ше місце в загальному заліку Світової серії з 260 очками. Етап у Сігулді приніс їй найбільше очок (92).
  • У двійці з Ліщинською двічі здобувала "бронзу" на рівні Кубка Європи.

• 12 грудня – етап Кубка світу з бобслею серед жіночих двійок у Вінтерберзі, етап Кубка Європи в Сігулді.
  • 13-15 грудня – етапи Світової серії з жіночого монобобу в Лейк-Плесіді.
  • 18 грудня – етап Світової серії з жіночого монобобу в Альтенберзі.
  • 19 грудня – етап Кубка світу з бобслею серед жіночих двійок у Альтенберзі.
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо