На чемпіонаті світу з гандболу зникли чотири гравчині збірної Камеруну: що відомо

На чемпіонаті світу з гандболу зникли чотири гравчині збірної Камеруну: що відомо

На чемпіонаті світу з гандболу зникли чотири гравчині збірної Камеруну: що відомо
FECAHAND

Подібне на великих міжнародних змаганнях трапляється вже не вперше.

Четверо гравчинь гандбольної збірної Камеруну зникли з чемпіонату світу, що наразі триває в Іспанії. Про це повідомляє Reuters.

Команда брала участь у груповій стадії чемпіонату, де програла всі три матчі: проти збірної ФГРФедерація гандболу Росії, Сербії та Польщі. Камерун посів останнє місце в групі та вийшов до Президентського кубка, в якому змагаються команди-аутсайдерки основного групового раунду.

Поки що останній матч збірної відбувся у четвер, 9 грудня, в Лірії проти команди Анголи, який камерунки також програли (24:35). Наступні матчі вони мають зіграти 11 та 13 грудня проти Узбекистану та Ірану.

Що відомо про зникнення гандболісток

Камерунська делегація сповістила про зникнення спортсменок, імена яких не розголошуються, у четвер: якраз того дня, коли команда провела перший матч Президентського кубка з Анголою.

Іспанська поліція схиляється до версії, що гандболістки втекли з готелю у Валенсії, де проживала команда, самостійно, забравши з собою всі речі. Поліція не вважає їхнє зникнення "підозрілим", адже на місці вони не знайшли ознак фізичного спротиву.

"Схоже, жінки пішли з власної волі", – заявили в поліції, яка наразі не має теорій, куди могли податися спортсменки.

Читайте також: Україна здобула надвольову перемогу на старті відбору на Євро-2022 з гандболу серед жінок

Чи траплялися схожі випадки раніше

  • Під час Олімпійських ігор-2012 у Лондоні семеро камерунських спортсменів, які представляли збірні з боксу, плавання та футболу, зникли зі змагань. Команда припустила, що вони втекли в пошуках притулку через складні умови життя в Камеруні, і згодом їхні підозри підтвердилися.
  • У 2018 році подібне сталося під час Ігор Співдружності в Австралії. Тоді зі змагань щезла майже третина камерунської команди, що не здивувало організаторів, які зазначили, що "таке трапляється майже на кожних Іграх".
  • Перед початком Олімпіади-2020 у Токіо зник важкоатлет з Уганди Джуліус Ссекітолеко, який дізнався, що не відібрався на Ігри. Пізніше стало відомо, що він утік у пошуках заробітків.
Читайте також: Зниклого в Японії олімпійця зі збірної Уганди знайшли. Що відомо про його місцезнаходження

Що відомо

  • Жіноча збірна Камеруну втретє в історії бере участь у чемпіонаті світу з гандболу. В 2005-му вони посіли 22-ге місце, а в 2017-му ввійшли до топ-20, що поки є їхнім найкращим результатом.
  • Камерун чотири рази ставав віцечемпіоном жіночого чемпіонату Африки (1979, 1987, 2004, 2021).
  • Україна на цей чемпіонат світу не відібралася.
На початок