Зеленський обіцяє стабільний опалювальний сезон, але не виключає часткових відключень на місцях

Зеленський обіцяє стабільний опалювальний сезон, але не виключає часткових відключень на місцях

Зеленський обіцяє стабільний опалювальний сезон, але не виключає часткових відключень на місцях
https://www.president.gov.ua/

Президент Володимир Зеленський запевнив у стабільності проходження нинішнього опалювального сезону в Україні та відсутності масових відключень тепла і світла. Водночас він не виключив часткових випадків відключень на місцях.

Про це він заявив 10 грудня в інтерв’ю телеканалу 1+1.

"У нас стабільна енергетична ситуація, як я і обіцяв, тому що ми про це домовлялись і на місцевому рівні, і з усією генерацією, представниками генерації. У нас є все для того, щоб забезпечувати нормальний перебіг опалювального сезону, стабільний, тарифи будуть нормальні, які ми і говорили. Відключень ніяких масових не буде", – сказав Зеленський.

Водночас він не виключив часткових випадків відключень на місцях: "Шантаж на місцевому рівні буде відбуватися то там, то там іноді, це такі кроки для того, щоб зробити якусь інформаційну невеличку хвилю, показати це в тих чи інших ЗМІ", – відповів він на запитання про випадки відключень і те, "коли закінчиться шантаж теплом і світлом".

Читайте також: Референдум щодо Донбасу, Путін і "держпереворот". Зеленський розповів, про що говорив із Байденом

Що відомо

  • Органи місцевого самоврядування та НАК "Нафтогаз" 30 вересня підписали меморандум про врегулювання питань у сфері постачання теплоенергії та гарячої води в опалювальний період 2021-2022 років.
  • Меморандум передбачає, що тарифи на тепло та гарячу воду для населення залишаться на рівні минулого опалювального сезону. Крім того, у рамках цього документа уряд зобов'язався виплатити відшкодування різниці між встановленим та ринковим тарифами на комунальні послуги, а також підтримати фінансово громади з низьким рівнем податкоспроможності.

Читайте також

Міністр енергетики закликав "не спекулювати" на темі віялових відключень

"Напружено, але дуже впевнено", — Шмигаль розповів, як буде проходити опалювальний сезон

Зеленський заявив, що з опалювальним сезоном є складнощі, але він буде

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок