У Дніпрі витратили майже 40 мільйонів гривень на облаштування парковок

У Дніпрі витратили майже 40 мільйонів гривень на облаштування парковок

У Дніпрі витратили майже 40 мільйонів гривень на облаштування парковок
Суспільне Дніпро

Понад 39 млн гривень з бюджету Дніпра витратили на облаштування паркувальної інфраструктури за цей рік. Про це розповів заступник директора комунального підприємства «Транспортна інфраструктура міста» Віталій Шаповалов.

За його словами, встановили антипаркувальні стовпчики, нині їх 851 – як на парковках, так і на пішохідній зоні. Замінили майже 200 застарілих чи пошкоджених дорожніх знаків і табличок, нанесли майже пів сотні кілометрів розмітки. Усього підприємство провело 241 тендер. Зараз облаштовують нові парковки, проте коли будуть конкурси на визначення їхнього оператора - посадовець поки сказати не може.

«Ми облаштовуємо паркувальні майданчики, які у нас є на балансі, робимо антипаркувальні кишені, для того, щоб розширити пропускну здатність вулиць. Загалом на всю інфраструктуру стосовно паркувального простору ми витратили близько 39 млн», - каже Віталій Шаповалов.

Голова правління громадської організації «Платформа Громадський контроль» Денис Селін зазначає: міська рада не врахувала зауваження щодо паркувальних майданчиків та ціни за паркування, які подавали на громадських слуханнях 22 травня цього року.

«За останні роки виписано 450 тисяч штрафів на більш ніж 120 тисяч автівок, це досить велика сума. Казати, що ці штрафи будуть спонукати людей, неправильно, для цього має бути інфраструктура, наразі її немає. Коли нам кажуть, що є сплата до бюджету за рахунок паркувань, то ми бачимо, що вона досить мізерна. Коли ми дивимось на податкові звітності, ми бачимо, що там зовсім маленькі суми», - розповідає громадський активіст.

«Платформа Громадський контроль» буде оскаржувати чинні тарифи паркування через суд.

Що відомо

- У Дніпрі 8223 безоплатних та 4038 платних паркомісць, що знаходяться на балансі КП "Міськавтопарк".

- На сайті інспекції з паркування є мапа платних і безоплатних парковок. Зазначивши адресу, користувач може дізнатися, чи варто оплачувати паркування.

Читайте також

- Верховний суд остаточно скасував попередні тарифи на паркування, встановлені міськрадою Дніпра

- Паралельно чи за принципом «ялинки». Які паркувальні майданчики облаштовують у Дніпрі

- Парковки Дніпра: як відрізнити платну парковку від безоплатної

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок