Новий заступник мера Рівного ще проходить спецперевірку. Він сказав, із чого почне роботу

Новий заступник мера Рівного ще проходить спецперевірку. Він сказав, із чого почне роботу

Ексклюзивно
Новий заступник мера Рівного ще проходить спецперевірку. Він сказав, із чого почне роботу
Артем Ганущак/Фото: Суспільне Рівне

Станом на 10 грудня Артем Ганущак ще не приступив до виконання обов’язків заступника міського голови Рівного, щодо нього іще триває спецперевірка. Про це він сказав у ексклюзивному коментарі Суспільному.

Артема Ганущака, який працював у СБУ, Рівнерада затвердила на посаді заступника міського голови 9 грудня. Він має замінити на посаді Володимира Дяка, який звільнився 21 жовтня і курував житлово-комунальну і транспортну галузі.

Як зазначив Артем Ганущак, станом на 10 грудня до роботи він офіційно не приступив.

”На даний час уповноваженими особами Рівненської міської ради здійснюється заходи щодо спецперевірки відносно мене щодо початку служби в органах місцевого самоврядування. Вона попередньо має завершитися на наступному тижні. Після цього голова міста видасть відповідний наказ і я приступлю до виконання обов‘язків за посадою”, - прокоментував Ганущак.

Суспільне також попросило нового заступника мера розповісти про перші кроки на посаді.

“Це буде невідкладне ознайомлення з матеріальною базою та трудовим колективом ввіреної галузі міста. Хочу з‘ясувати наявні проблеми та недоліки, що можуть гальмувати успішне та якісне виконання задач, які стоять в зимовий період, та організувати їх оперативне вирішення”, - прокоментував Артем Ганущак.

Що відомо

  • За інформацією пресслужби Рівнеради, Артем Ганущак народився у Вінниці, упродовж 2008-2012 служив у Держприкордонслужбі на Львівщині та Волині. Певний час був відряджений у підрозділ прикордонного контролю у Рівненський аеропорт. Працював у рівненській СБУ.
  • У декларації кандидата на посаду, яка з'явилася у держреєстрі декларацій в день голосування на сесії, тобто 9 грудня о 5:37 ранку, Артем Ганущак вказав, що за 2020 рік за основним місцем роботи в СБУ заробив 416 246 грн. З 2016 року безоплатно користується у Рівному квартирою і належить Ларисі Ганущак, володіє 7,12 сотими землі, з 2020 року користується службовою квартирою в Голосіївському районі Києва.
  • У декларації він також вказав, що сім'я користується двома автівками, має готівкою 5 тис. доларів та 140 тис. грн. Дружина має готівкою 25 тис. доларів та 200 тис. грн.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Вибір редакції

На початок