Зеленський присвоїв звання Герой України композитору Ігорю Покладу

Зеленський присвоїв звання Герой України композитору Ігорю Покладу

Зеленський присвоїв звання Герой України композитору Ігорю Покладу Facebook

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України композитору Ігорю Покладу за визначні заслуги у розвитку національного музичного мистецтва.

Про це йдеться в указі президента №628 від 9 грудня.

"Присвоїти звання Герой України з врученням ордена Держави Покладу Ігорю Дмитровичу – композиторові, народному артисту України", — йдеться у документі.

Звання присвоєно за визначні особисті заслуги у розвитку національного музичного мистецтва, високу професійну майстерність та багаторічну плідну творчу діяльність.

Довідково

Ігор Поклад народився 10 грудня 1941 року у місті Бішкек Киргизької РСР. Він —український композитор, заслужений діяч мистецтв УРСР, народний артист України, лауреат Шевченківської премії, член Національної спілки композиторів України.

Його найвідоміші пісні — "Ой летіли дикі гуси", "Тиха вода", "Зелен клен", "Чарівна скрипка". Серед творів композитора — музична комедія "Друге весілля в Малинівці", мюзикли "Конотопська відьма", "Серце моє з тобою", "Різдвяна ніч" за повістю Миколи Гоголя, "Засватана – не вінчана" за п'єсою Івана Карпенко-Карого тощо.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше