Головний лікар закарпатської клініки "Prevention" оскаржуватиме розпорядження МОЗу

Головний лікар закарпатської клініки "Prevention" оскаржуватиме розпорядження МОЗу

Головний лікар закарпатської клініки "Prevention" оскаржуватиме розпорядження МОЗу
Суспільне Закарпаття

Головний лікар клініки "Prevention" Віктор Петров буде оскаржувати розпорядження МОЗу про виключення його клініки з переліку закладів охорони здоров'я, які проводять щеплення проти COVID-19. Про це він розповів Суспільному у телефонному коментарі.

"Я буду оскаржувати наказ, оскаржувати законно. Враховуючи, що міністр тут проявив вибірковість, буду доводити в суді, щоб він компенсував мені втрати, моєї репутації, честі, гідності. Я буду шукати підтримки і серед закарпатських депутатів. Якщо мені вдасться, я доведу, що це є злочин проти людей на Закарпатті і буду ситуацію розвивати", — повідомив головний лікар.

Читайте також: Кабінет анонімної вакцинації відкрили в Ужгороді 17 листопада

Головний лікар додав, що у його клініках продовжать вакцинувати, поки не закінчиться наявна у них вакцина.

"Наш заклад провакцинував майже 10% закарпатців. Всі щеплення виконані згідно з алгоритмами, стандартами МОЗу. Ми не використали жодної дози для зловживань. Я готовий передати вакцину в область, тому що ми дотримуємося законодавства. Наказ ми будемо оскаржувати, я особисто буду готувати позов", — повідомив Віктор Петров.

Загалом на Закарпатті є 9 відділень даного медзакладу. Кабінет "анонімного щеплення" створений в одному з них в Ужгороді.

"Вакцинацію зупинимо у всіх відділеннях. Людям, які будуть хотіти вакцинуватися, ми скажемо, хай дзвонять міністру охорони здоров'я і питаються, куди їм йти щепитися. Ми будемо всіма можливими законними способами з цим боротися. Я це питання спробую донести президенту, і через депутатів донести всім, кого це може стосуватися", — розповів Віктор Петров.

Що відомо:

  • Кабінет анонімного щеплення від коронавірусу в Ужгороді відкрили 17 листопада у клініці "Prevention"
  • 19 грудня міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив: відкриття анонімного кабінету вакцинації від коронавірусу на Закарпатті перевіряє МОЗ.
  • 19 листопада директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний Суспільному повідомив: ні з ним, ні з епідеміологами відкриття такого кабінету Петров не погоджував. Тому призначив службову перевірку.
  • 8 грудня лікар-інфекціоніст Віктор Петров повідомив: в кабінеті анонімної вакцинації від COVID-19 щепили 1 420 людей.
  • Анатолій Пшеничний 8 грудня повідомив Суспільному: звернеться до міністерства охорони здоров’я, аби роботу цього кабінету призупинили до встановлення законності проведення такої вакцинації.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції

На початок