Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний відзначає річницю здобуття золотої медалі Сайт Український біатлон

Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний відзначає річницю здобуття золотої медалі в гонці переслідування на чемпіонаті світу в шведському Естерсунді та перемогу в номінації "Сенсація року" за версією "Герої спортивного року".

Капітан чоловічої збірної України виграв у номінації “Сенсація року" на XIV Всеукраїнській урочистій церемонії "Герої спортивного року 2019", яка відбулася 9-го березня. Про це повідомив Національний олімпійський комітет.

"Щиро дякую за це визнання, для мене - це велика честь. Хочу побажати усім присутнім і усім спортсменам, щоб почастіше лунав український гімн і частіше піднімався український прапор в нашу честь", - сказав Дмитро на церемонії під час нагородження.

Відомо:

• Дмитрові Підручному – 28 років, народився в Острові Тернопільського району. В 11 років розпочав займатися біатлоном. Підручний - капітан чоловічої збірної України з біатлону, чемпіон світу Зимової універсіади, призер чемпіонатів Європи з біатлону, учасник та призер етапів Кубка світу з біатлону.
  • 8-го березня Дмитро Підручний став четвертим у чоловічому мас-старті сьомого етапу Кубка світу. Артем Прима - 11-й. До трійки переможців увійшли Йоханнес Тінґнес Бьо, Еміль'єн Жаклен та Арнд Пайффер.
  • 7-го березня українська команда в складі Артема Прими, Сергія Семенова, Руслана Ткаленка і Дмитра Підручного здобула срібло в чоловічій естафеті на етапі Кубка світу в Чехії.
  • 27-го лютого українська команда здобула золото у змішаній естафеті на Відкритому чемпіонаті Європи з бітлону в Білорусі. Фінішував тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний, випередивши росіянина на 32,2 с.
  • 26-го лютого в суперспринті на Відкритому чемпіонаті Європи в Раубичах (Білорусь) Дмитро Підручний був третім
  • 10-го березня 2019-го року Дмитро Підручний у Швеції став першим в історії України чемпіоном світу з біатлону. Став першим - в гонці переслідування. Срібна нагорода дісталася лідеру загального заліку Кубка світу Йоханнесу Бьо, а бронзу виграв француз Кантен Фійон-Майє.