EMA рекомендує скоротити інтервал перед бустерним щепленням від COVID-19

EMA рекомендує скоротити інтервал перед бустерним щепленням від COVID-19

EMA рекомендує скоротити інтервал перед бустерним щепленням від COVID-19
Фото: Суспільне. Дніпро

Європейське агенство лікарських засобів пропонує скоротити інтервал між другою і бустерною (третьою) дозами вакцини до трьох місяців.

Як передає Reuters, про це повідомив глава відділу стратегії вакцин EMA Марко Кавалері.

"Хоча в цей час рекомендується проводити ревакцинацію переважно через шість місяців, наявні дані підтверджують безпеку і ефективність ревакцинації вже через три місяці після її завершення", – заявив Кавалері.

Наразі рекомендовано робити третє щеплення проти коронавірусу через шість місяців після введення другої дози вакцини.

"Ситуація в Європі залишається вкрай тривожною. “Дельта” залишатиметься головним напрямком дій громадської охорони здоров’я щодо боротьби з пандемією та її наслідками", – додав він.

Читайте також: Бустерна доза — дорослим та вакцинація дітей від 12 років: нові рекомендації МОЗ

Що відомо

  • В Україні можуть почати вводити бустерну дозу вакцини проти коронавірусу після того, як перші дві дози отримають 50% громадян.
  • Міністерство охорони здоров'я прогнозує запуск бустерного щеплення на середину січня 2022 року. Це не пов'язано із спалахом нового штаму "Омікрон" у Африці та країнах ЄС.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок