У дитсадку Кривого Рогу, де стало зле 45 вихованцям, виявили порушення санітарно-гігієнічних вимог

У дитсадку Кривого Рогу, де стало зле 45 вихованцям, виявили порушення санітарно-гігієнічних вимог

У дитсадку Кривого Рогу, де стало зле 45 вихованцям, виявили порушення санітарно-гігієнічних вимог
Суспільне Дніпро

У дитсадку №301 Кривого Рогу, де стало зле 45 вихованцям та вихователеві, виявили порушення санітарно-гігієнічних вимог. Про це на пресконференції повідомила представниця Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Неля Полюхович.

За її словами, серед порушень — і перевищення наповнюваності груп, і неналежна дезінфекція закладу.

Вона повідомила, що повні результати обстежень отримають упродовж 10 діб.

“Деякі групи у цьому закладі були перевантажені по наповнюваності груп. Таким чином не дотримувалися санітарно-гігієнічні норми. Були грубі порушення щодо проведення поточної дезінфекції у закладі”, - розповіла Неля Полюхович.

За словами представниці Держпродспоживслужби, ознаки кишково-шлункових розладів виявили у 46 людей: 45 вихованців різних груп та одного працівника.

Спеціалісти Центру профілактики контролю захворювань обстежили 69 вихованців і працівників закладу, з них в 11 людей підтвердили аденовірусну інфекцію, у 13 знайшли норовірус, у двох - ротавірус, ще у двох — поєднання аденовірусу та ротавірусу, у трьох людей — поєднання аденовірусу та норовірусу.

Батьки вихованців дитсадку розповідають: 6 грудня виховательки повідомили їм про тимчасове припинення роботи закладу. Микола, батько трьох дітей, що відвідують садок, каже: причину закриття не назвали. Його дітям пощастило — у день, коли почалися захворювання, їх лишили вдома.

Керівниця дошкільного закладу Тетяна Волкова каже: роботу закладу припинили через тимчасове погіршення стану дітей. Причини з’ясовують, працює спеціальна комісія.

За фактом масового захворювання дітей у дошкільному закладі поліція Кривого Рогу відкрила кримінальне провадження за статтею “Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням".

Дошкільний заклад продовжить роботу лише після отримання дозволів.

Що відомо

3 грудня під час денного сну та в другій половині дня у 17 вихованців ясел-садка №301 Кривого Рогу почалася блювота. 4 грудня вдома ще у 19 вихованців виникли кишково-шлункові розлади, деякі супроводжувалися підвищеною температурою тіла. 5 грудня ознаки розладів з’явилися ще у п'ятьох дітей.

Читайте також

- У дитсадку на Тернопільщині 27 років немає гарячої води

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок