На Кіровоградщині готуються відкрити шосту ковідну госпітальну базу. Де і чому

На Кіровоградщині готуються відкрити шосту ковідну госпітальну базу. Де і чому

На Кіровоградщині готуються відкрити шосту ковідну госпітальну базу. Де і чому
Facebook

У Кіровоградській області, через завантаженість стаціонарів, готуються відкрити шосту госпітальну базу для лікування хворих на коронавірус. Про це під час брифінгу розповів директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко. Шостою ковідною лікарнею має стати лікарня у місті Мала Виска Новоукраїнського району.

За інформацією Олега Рибальченка, в регіоні хворими на коронавірус зайняті 405 ліжок у лікарнях першої хвилі. 142 людини госпіталізували в Центральну міську лікарню Кропивницького, 123 – в обласну лікарню, 60 – в міську лікарню Олександрії, 44 – в лікарню у Добровеличківці, 36 – в обласний госпіталь ветеранів війни. Зайнятість ліжок хворими на коронавірус становить 50,6%, зайнятість ліжок хворими та з підозрою на коронавірус – 57,1%.

”Протягом трьох днів в лікарнях лікуються більше чотирьох сотень людей. Це є підставою для того, щоб Міністерство охорони здоров’я ухвалило рішення про збільшення чисельності ліжок на території нашої області. Ми очікуємо на таке рішення. Відповідно, Маловисківська центральна районна лікарня готується до такого розпорядження і після його затвердження офіційно прийматиме пацієнтів з коронавірусом”.

У Кіровоградській області 64 хворих на коронавірус перебувають в реанімаціях. Усього, зі слів Рибальченка, ліжок інтенсивної терапії в лікарнях регіону – 79.

До апаратів штучної вентиляції легень підключили 49 хворих: 28 – в обласній лікарні, восьмеро – в Центральній міській лікарні Кропивницького, шестеро – в Олександрійській міській лікарні, четверо – в обласному клінічному госпіталі, троє – у Добровеличківській лікарні.

343 з 800 лікарняних ліжок, забезпечених киснем – вільні.

Що відомо

На ранок 9 грудня на коронавірус хворіли 4558 жителів області, 4153 з яких лікувались вдома.

На початок