109-й мікрорайон Полтави почало опалювати підприємство «Полтаватепло»

109-й мікрорайон Полтави почало опалювати підприємство «Полтаватепло»

109-й мікрорайон Полтави почало опалювати підприємство «Полтаватепло»
Суспільне Полтава

Від 9 грудня тепло до будинків 109-го мікрорайону Полтави почала постачати котельня міського підприємства «Полтаватепло». Про це Суспільному повідомив керівник підприємства Олександр Пороскун.

За його словами, протягом дня була наладка обладнання. Нині котельня, що розташована на території турбомеханічного заводу, яка постачає тепло до багатоповерхівок мікрорайону, працює у звичайному режимі. Це вперше від початку опалювального сезону.

Як розповів Суспільному речник обласного підприємства «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок, котельню обласної установи, яка від 2 листопада забезпечувала теплопостачання мікрорайону, відключили від подачі газу на будинків 9 грудня близько 9:00. Це зробили на прохання міського підприємства «Полтаватепло», хоча договір на теплопостачання підприємства укладали до 10 грудня включно.

Що відомо:

  • У півтора десятка багатоповерхівок 109-го мікрорайону тепло має постачати котельня міського підприємства «Полтаватепло». До початку опалювального сезону її модернізувати не встигли. Допомагати згодилося обласне «Полтаватеплоенерго».
  • Строк договору на надання теплової енергії підприємством «Полтаватеплоенерго» до будинків 109-го мікрорайону Полтави закінчився 30 листопада.
  • У міськраді під час засідання міської комісії із надзвичайних ситуацій 1 грудня ухвалили надати можливість «Полтаватепло» укласти договір з «Полтаватеплоенерго» на постачання газу без проведення тендерної процедури. Під час засідання заступник міського голови Євген Ричка повідомив, що всі роботи на котельні «Полтаватепло» завершені і необхідні документи для закупівлі газу направили до «Нафтогазу». Поки вони перебувають на розгляді, опалюватиме будинки буде обласне підприємство. Увечері цього дня теплопостачання почали відновлювати.
  • Понад пів сотні жителів 109-го мікрорайону Полтави 31 жовтня перекривали дорогу поблизу зупинки громадського транспорту «Інститут зв’язку». Акцію протесту влаштували через те, що у їхніх будинках не увімкнули централізоване опалення, розповідав Суспільному учасник ініціативної групи мікрорайону Валерій Горобець.
На початок