Українки завоювали "срібло" в останній день юніорського чемпіонату світу зі стрибків у воду: відео

Українки завоювали "срібло" в останній день юніорського чемпіонату світу зі стрибків у воду: відео

Українки завоювали "срібло" в останній день юніорського чемпіонату світу зі стрибків у воду: відео UDF

Останній для України вид змагань став медальним завдяки виступу Арнаутової та Байло, яка вже вчетверте принесла збірній нагороду.

В останній день юніорського чемпіонату світу зі стрибків у воду, що триває в Києві, збірна України здобула чергову й останню можливу медаль. Цього разу на домашній п'єдестал піднялися 17-річна Анна Арнаутова та 16-річна Ксенія Байло.

Дует завоював "срібло" в жіночих синхронних стрибках з 3-метрового трампліна. Загалом за п'ять стрибів українки заробили 267.6 бала та посіли друге місце, поступившись лише росіянкам Ульяні Клюєвій та Єлізавєті Кузіній (283.5). Український дует випередив бронзових призерок з Італії Ребекку Курті та Елізу Піцціні (257.4).

Арнаутова та Байло трималися в трійці лідерок упродовж усього фіналу, в якому змагалися дев'ять пар. Українки отримали 48 і 45 балів за перші базові стрибки, а далі додали 56.88 і 58.32 у третьому й четвертому підходах. Найбільше балів їм приніс останній стрибок із найвищою складністю в їхній програмі (3.0) – 59.4, чого вистачило, щоб втриматися на другій позиції.

Для Байло це вже четверта нагорода чемпіонату світу в Києві. Попередніми днями українка виграла два "золота" на 3-метровому трампліні й вишці, а також "бронзу" – на 1-метровому в особистих змаганнях вікової категорії "B".

Читайте також: 16-річна Ксенія Байло здобула п'яте "золото" України на юніорському ЧС зі стрибків у воду

Тим часом Арнаутова вперше піднялася на п'єдестал у Києві, та й загалом на такому рівні. До цього її найвищим досягненням було 9-те місце на дорослому чемпіонаті світу-2019 у змішаній команді.

Загалом це дев'ята нагорода України на цьому чемпіонаті світу й третє "срібло". Це був останній вид змагань, у якому брала участь українська збірна.

  • Юніорський ЧС-2021 зі стрибків у воду. Дівчата. Синхрон, трамплін, 3 м:
  1. Ульяна Клюєва / Єлізавєта Кузіна (Росія) – 283.5
  2. Анна Арнаутова / Ксенія Байло (Україна) – 267.6
  3. Ребекка Курті / Еліза Піцціні (Італія) – 257.4
Читайте також: Україна здобула четверте "золото" на юніорському чемпіонаті світу зі стрибків у воду
  • Відео фіналу із синхронних стрибків у воду з 3-метрового трампліна серед дівчат:

Усі медалі України на юніорському ЧС-2021 зі стрибків у воду

  • "Золото": Данило Коновалов (3-метровий трамплін, одиночний турнір), Ксенія Байло (10-метрова вишка, одиночний турнір; 3-метровий трамплін, одиночний турнір), Олексій Середа (10-метрова вишка, одиночний турнір), Олексій Середа / Данило Аванесов (10-метрова вишка, синхронні стрибки)
  • "Срібло": Данило Коновалов / Богдан Чижовський (3-метровий трамплін, синхронні стрибки), Олексій Середа (3-метровий трамплін, одиночний турнір), Анна Арнаутова / Ксенія Байло (3-метровий трамплін, синхронні стрибки).
  • "Бронза": Ксенія Байло (1-метровий трамплін, одиночний турнір)
Читайте також: 15-річний українець Середа - чемпіон світу серед юніорів у стрибках у воду з 10 метрів
Категорії
ТенісОлімпіада-2022Зимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу