Тисяча грн за вакцинацію: гроші треба витратити протягом 4 місяців

Тисяча грн за вакцинацію: гроші треба витратити протягом 4 місяців

Тисяча грн за вакцинацію: гроші треба витратити протягом 4 місяців
Фото: УНІАН

Тисячу гривень за повну вакцинацію проти коронавірусу треба буде витратити протягом 4 місяців. Також не можна буде зняти гроші, або перевести.

Про це 9 грудня повідомила заступниця Міністра культури та інформаційної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анастасія Бондар.

"Гроші надаються на 4 місяці, якщо не буде витрачено – рахунок автоматично закриється. Зняти, переказувати гроші тощо – неможливо. Купити собі светри не зможете. А якщо ви будете купляти книгу в супермаркеті (водночас в книжкових магазинах можна буде – ред.), також платіж не пройде", – заявила вона.

Для отримання тисячі грн за вакцинацію згенерувати сертифікат в "Дії".

"Гроші можна використати на театри, музеї, кінотеатри, книжкові магазини, виставкові центри, спортзали, залізничні та авіаквитки в межах України. Якщо гроші не будуть витрачені – вони повернуться до держбюджету", – додала вона.

Читайте також: Чи допоможе тисяча Зеленського збільшити кількість щеплень від СOVID-19. Відповідає експерт

Що відомо

  • 15 листопада Володимир Зеленський у своєму відеозверненні повідомив, що українці, які пройшли повний курс вакцинації, тобто отримали два щеплення, зможуть отримати тисячу гривень.
  • За його словами, за ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал, кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр, або купити квитки для мандрівок всередині країни на внутрішні авіа- та залізничні перевезення.
  • 2 грудня Верховна Рада ухвалила відповідний законопроєкт № 6297 у другому читанні. Держава виділить близько 8 мільярдів гривень на підтримку населення під час карантину.
  • Гроші почнуть виплачувати на віртуальну картку з 19 грудня.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок