На Запоріжжі планують реалізувати 28 проєктів "Великого Будівництва"

На Запоріжжі планують реалізувати 28 проєктів "Великого Будівництва"

На Запоріжжі планують реалізувати 28 проєктів "Великого Будівництва"
Фото з презентації Запорізької ОДА

28 проєктів на майже два мільярди гривень планують реалізувати в Запорізькій області за програмою “Велике будівництво”. Це, зокрема, 9 шкіл, 7 дитячих садків, 5 спортивних об’єктів.

Про повідомив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух під час презентації проєктів Бердянського, Василівськго та Пологівського районів 8 грудня.

У Бердянському районі за програмою “Велике будівництво” відібрані для реалізації 4 проєкти на 3 мільярди 248 мільйонів гривень. Найбільший — капітальний ремонт Будинку дитячої та юнацької творчості, сказав начальник відділу економічного розвитку Бердянської районної державної адміністрації Володимир Сенченко.

"В Бердянську він приймає близько 400 вихованців. Дуже багато гуртків. І самі бачите, це такий радянський постмодернізм. “Дім піонерів”. Він, дійсно, потребує капітального ремонту. Там унікальна будова. Запланована й реконструкція куполу, де знаходиться обсерваторія", — каже Володимир Сенченко.

У Василівському районі втілюватимуть у життя один проєкт — запланована реконструкція та оновлення інфраструктури стадіону “Старт” в Енергодарі.

За словами розробника проєкту реконструкції стадіону "Старт" в Енергодарі Ігоря Мельникова, стадіон розрахований на 2100 місць індивідуальних посадкових для глядачів. Трибуни планують закрити тіньовим навісом, також передбачається будівництво адміністративно-побутової будівлі де облаштують роздягальні, зокрема для маломобільних груп населення.

велбуд
Фото: Суспільне Запоріжжя

У Пологівському районі до програми "Велике будівництво" відібрали три проєкти, сказав голова райдержадміністрації Артур Крупський.

Найбільший, вартістю 49 мільйонів гривень — реконструкція будівлі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Гуляйполі. Школа розрахована на 420 учнів та 52 вчителі.

велбуд
Фото: Суспільне Запоріжжя

"Передбачається повна термомодернізація цієї будівлі, утеплення фундаментів, фасадів і покрівлі, заміна вікон та дверей. Заміна всього технологічного обладнання. Зокрема, передбачається, відповідно до нових вимог, це повна модернізація кухні", — каже заступник голови Гуляйпільської міської тергромади Олександр Савицький.

Загалом з 2020 року за програмою "Велике будівництво" в області реалізовують 53 соціальних проєкти, з них завершили 19.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

Вибір редакції

На початок