У Черкасах мітингували працівники водоканалу. Що вимагали

У Черкасах мітингували працівники водоканалу. Що вимагали

У Черкасах мітингували працівники водоканалу. Що вимагали
Суспільне Черкаси

Понад чотири десятки працівників комунального підприємства "Черкасиводоканал" вийшли на мітинг до приміщення, де відбуваються засідання Черкаської міськради. Про це Суспільному повідомила власна кореспондентка з місця події.

Люди вийшли з вимогою вирішити ситуацію щодо передачі очисних споруд, якими нині опікується ПрАт "Азот", у комунальну власність міста.

"Очисні споруди потрібно передати місту. Яке відношення до них має «Азот»? Нам за них виставляють штрафи шалені. Вони були у власності міста і такими повинні й залишитись. Ми подаємо воду, ми маємо її й очищати — і стоки, і питну", — зауважила контролерка абонентного відділу Наталія Єфарова.

Також працівники вимагають продовжити контракт директору підприємства Сергієві Овчаренку.

У Черкасах мітингували працівники "Черкасиводоканалу"
Суспільне Черкаси

Термін дії його контракту закінчується.

Що відомо

  • Серед причин, чому очисні споруди мають стати комунальною власністю, працівники називають необхідність приведення у відповідність до вимог законодавства системи водовідведення міста, а також неефективність оперативного управління діючими очисними спорудами і неможливість ПрАТ "Азот" забезпечити якісне очищення стічних вод.
  • У липні 2021 року на розгляд сесії міськради винесли електронну петицію щодо передачі каналізаційних очисних споруд в комунальну власність міста. У проєкті рішення було вказано, що існує постійна загроза припинення централізованого водовідведення, а також відповідно і водопостачання, внаслідок суб’єктивних факторів щодо діяльності "Азоту" (перепрофілювання підприємства, зупинка, ліквідація, тощо). Однак це питання поки що не вирішили.
  • Термін контракту з нинішнім керівником підприємства Сергієм Овчаренком завершується. Він подав заяву міському голові на продовження терміну дії контракту до 31 грудня 2022 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок