На Полтавщині позбавили волі чоловіка, який зґвалтував неповнолітню сестру

На Полтавщині позбавили волі чоловіка, який зґвалтував неповнолітню сестру

На Полтавщині позбавили волі чоловіка, який зґвалтував неповнолітню сестру
Фото ілюстративне

Уродженця села Дмитрівка Машівської громади, що на Полтавщині, позбавили волі на сім років за зґвалтування 14-річної сестри. Про це стало відомо з вироку, який оприлюднили у Єдиному державному реєстрі судових рішень 8 грудня.

Вирок обвинуваченому призначив суддя Ленінського райсуду Полтави Юрій Новак. Крім того, він ухвалив внести дані про чоловіка до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої безпеки та статевої недоторканості малолітньої особи.

Як розповіла Суспільному речниця прокуратури Полтавської області Людмила Іващук, на момент скоєння злочину обвинуваченому було 20 років, а його сестрі − 14.

Під час судового засідання обвинувачений повністю визнав свою вину та просив суворо його не карати.

«Дав суду показання про те, що 25 травня 2021-го року близько 12:00 він прийшов від свого друга в нетверезому стані, вдома була лише його сестра, яка сиділа за ноутбуком. Він взяв її на руки, роздягнув, скинувши з неї штани, шорти та нижню білизну та поклав на диван, після чого вступив з нею в статевий зв’язок поза її волею», − йдеться у тексті вироку.

Сторона обвинувачення в обґрунтуванні винуватості чоловіка посилалася на на показання неповнолітньої, обвинуваченого та свідків.

Строк відбування покарання рахуватимуть з моменту затримання – 27 травня 2021-го року. Вирок можуть оскаржити протягом 30 днів.

На початок