Волинського посадовця судитимуть за зловживання впливом

Волинського посадовця судитимуть за зловживання впливом

Волинського посадовця судитимуть за зловживання впливом
Фото: Прокуратура Волині

На Волині посадовця Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, судитимуть за зловживання впливом, — повідомляють в обласній прокуратурі Волині.

Слідство вважає, що посадовець вимагав від керівника приватного підприємства 1 000 доларів. Натомість підозрюваний чоловік мав повпливати на членів комісії у Києві, аби вони видали підприємцю ліцензію на постачання електроенергії.

20 вересня 2021 року чиновника затримали під час одержання ним від керівника підприємства 20 000 гривень.

Наразі він відсторонений від посади й невдовзі постане перед судом.

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди ст. 369-2Зловживання впливом "Зловживання впливом" Кримінального кодексу України.

Згідно з санкцією статті підозрюваному посадовцю загрожує позбавленням волікримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. Є одним із найсуворіших кримінальних покарань, знаходиться між обмеженням волі та довічним позбавленням волі. на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

Вибір редакції

На початок