Коли у Хмельницькому школярі підуть на канікули

Коли у Хмельницькому школярі підуть на канікули

Коли у Хмельницькому школярі підуть на канікули
Фото: Суспільне Поділля

У Хмельницькій громаді школярам закладів загальної середньої освіти рекомендують піти на зимові канікули з 30 грудня. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької міської ради з посиланням на слова виконувачки обов’язків директора Департаменту освіти та науки міської ради Ольги Кшановської.

За рекомендаціями департаменту освіти, зимові канікули, для школярів Хмельницької тергромади, триватимуть 11 днів. Школярі повернуться до навчання 10 січня 2022 року.

"Відповідно до чинного законодавства, нині кожен заклад загальної середньої освіти наділений широкими автономними правами й тому самостійно визначає для себе зручні та найкращі терміни для початку канікул. Щороку ці терміни можуть різнитися. Департамент освіти та науки міської ради рекомендує розпочати зимові канікули у закладах громади дещо пізніше – 30 грудня. Триватимуть канікули до 9 січня включно. Другий семестр для учнів розпочнеться 10 січня. Отже, учні нашої громади цієї зими відпочиватимуть впродовж одинадцяти днів", - розповіла Ольга Кшановська.

Читайте також

На початок