У Херсоні більше півсотні містян вшанували пам’ять Тараса Шевченка

У Херсоні більше півсотні містян вшанували пам’ять Тараса Шевченка

У Херсоні більше півсотні містян вшанували пам’ять Тараса Шевченка Суспільне Херсон

У форматі вільного мікрофону біля пам’ятника українському поету та художнику усі охочі могли виступити та продекламувати улюблений вірш Кобзаря.

Петро Григорович прийшов вшанувати пам'ять Тараса Шевченка:

"Та не однаково мені, як Україну злії люде присплять, лукаві, і в огні її, окраденую, збудять… Ох, не однаково мені".

Валентина Липенко-Винник прийшла вшанувати пам'ять Тараса Шевченка:

"В неволі виріс меж чужими, і не оплаканий своїми, в неволі, плачучи, умру, і все з собою заберу, малого сліду не покину на нашій славній Україні, на нашій – не своїй землі".

Маргарита Чикалова читала напам'ять вірш Тараса Шевченка:

"Реве та стогне Дніпр широкий, сердитий вітер завива, додолу верби гне високі, горами хвилю підійма".

Херсонські чиновники розповіли, які вірші Тараса Шевченка знають вони. Серед них - депутат Херсонської міської ради Руслан Рубан:

"Мені подобається "Заповіт" Тараса Шевченка і вірш "Доля". На жаль, напам’ять я не вчив у свій час, але коли читав вірші, то він мені подобався, тому що, він такий правдивий до нашої долі та держави. Якщо можна, я його зачитаю, якщо дозволите: Ти не лукавила зо мною, ти другом, братом і сестрою сіромі стала. Ти взяла мене, маленького, за руку і в школу хлопця одвела до п'яного дяка в науку. "Учися, серденько, колись З нас будуть люде",— ти сказала".

Голова Корабельної районної у м. Херсоні ради Наталія Чорненька долучилась до заходу:

"Садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть, плугатарі з плугами йдуть, співають ідучи дівчата, а матері вечерять ждуть".

Голова Суворовської районної у м.Херсоні ради Андрій Задніпряний розповів, чому він прийшов на акцію:

"Реве та стогне Дніпр широкий. Трохи знаю. Так, взагалі, щоб процитувати повністю твір Шевченка, на жаль, на сьогодні не можу. Дуже поважаю нашого народного поета за його творчість, за його позицію відносно України".

Чому вирішили перенести відзначення 206–ої річниці з дня народження Кобзаря з 9-го березня на 10–те, начальник обласного управління культури, молоді та спорту Михайло Линецький сказав наступне:

"Недарма увесь світ вшановує Шевченка, називаючи ці дні Шевченківськими, тобто не обов’язково проводити його у день народження Кобзаря. Ми підсумовуємо цілий цикл заходів, присвячений нашому земляку".

Анна Тонг, В`ячеслав Ходус.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди