Жителі двох вулиць у Херсоні скаржаться, що після дощів дорога в них стала непроїзною

Жителі двох вулиць у Херсоні скаржаться, що після дощів дорога в них стала непроїзною

Жителі двох вулиць у Херсоні скаржаться, що після дощів дорога в них стала непроїзною
Фото: Суспільне Херсон

Два роки без дороги живуть люди у Шуменському мікрорайоні Херсона на вулицях 6-а і 7-а Західна. Чому так сталося та які є шанси на ремонт дороги - дізнавалось Суспільне.

Люди, які живуть на цих вулицях говорять, нормальної дороги тут немає вже давно, але 2 роки тому, після ремонту водогону, стало все геть погано. Після дощу та снігу тут майже неможливо ні проїхати, ні пройти.

"Ні швидка допомога заїхати не може, ні сміття вивезти. Була ситуація - виносили сусідку на простирадлах до асфальту, тому що медики не могли під`їхати до будинку. До цього ми вулицю відновили власними силами, це 10 років тому. Пів мільйона ми скинулися на ремонт водогону, самі все купляли, а водоканал надав техніку", - каже Олег Бєлік.

Зараз просять відновити дорогу хоча б до того стану, який був до ремонту водогону, говорить Людмила Червякова. Додає, у негоду складно дістатися до свого будинку ще й тому, що тут немає вуличного освітлення. Жінка каже, пересувають темними вулицями, і дітей так водять, і онуків. За її словами, це просто жах, там такі ями, що неможливо перейти.

Для вирішення питання зверталися і до депутатів минулого скликання, і до тих, хто зараз представляє їх інтереси у міськраді, сказав квартальний Віктор Бублієнко.

"Десятки разів, включаючи два рази до мера, після сесії зустрічалися. От наші звернення і їх відповіді. У нас є група, яка їздить зі мною на виконкоми, на комісії, тисячу разів вже були", - каже квартальний 27-го кварталу.

Голова Корабельної районної ради у Херсоні Наталія Чорненька телефоном розповіла, що ремонт дороги на цій вулиці запланували на 2022-й рік.

"Є домовленість із міською радою. Я особисто ініціювала це з депутатами міськради, до міського голови звертались. Є розуміння, що наступного року, цей вже бюджетний рік закінчується, ця дорога в проєкті управління доріг є. Пан Стельмашенко Юрій Олександрович, в.о. заступника міського голови і курує питання ремонту доріг, пообіцяв мені, що 100 відсотків наступного року, як можна буде будувати, ці вулиці будуть побудовані", - розповіла голова Корабельної районної ради у Херсоні.

Цього ремонту на двох вулицях чекають мешканці 80 будинків, сказав Віктор Бублієнко.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок