16-річна Ксенія Байло здобула п'яте "золото" України на юніорському ЧС зі стрибків у воду

16-річна Ксенія Байло здобула п'яте "золото" України на юніорському ЧС зі стрибків у воду

16-річна Ксенія Байло здобула п'яте "золото" України на юніорському ЧС зі стрибків у воду
Ukrainian Diving

Третя медаль українки на турнірі.

Україна здобула восьму медаль на юніорському чемпіонаті світу зі стрибків у воду, що проходить у Києві. 16-річна Ксенія Байло виборола "золото" у стрибках з 3-метрового трампліна.

Фінал за участю Байло став другим у передостанній день юніорського чемпіонату світу. Перед цим Україна виборола "золото" у синхронних стрибках з 10-метрової вишки зусиллями Олексія Середи та Данила Аванесова.

Читайте також: Україна здобула четверте "золото" на юніорському чемпіонаті світу зі стрибків у воду

Байло змогла здобути третю медаль на турнірі. Причому усі нагороди українська спортсменка виграла у стрібках з різної висоти.

Як Байло здобула "золото" юніорського ЧС?

Байло відібралася у фінал стрибків з 3-метрового трампліну із найкращим результатом. Головною суперницею українки у фіналі стала італійка Еліза Піццині: у кваліфікації Байло її випередила з перевагою у 0.6 бали.

У фіналі спортсменки виконували три стрибки, за підсумками кожного з яких Байло отримувала найбільшу оцінку. І, на відміну від кваліфікації, випередила суперниць із більшим очковим запасом.

За підсумками трьох стрибків Байло отримала оцінку у 390.15 балів. Це на 23.15 балів більше, аніж у срібної призерки юніорського чемпіонату світу - німкені Йоганни Краус.

  • Юніорський ЧС-2021 зі стрибків у воду: 3м, трамплін
  1. Ксенія Байло (Україна) - 390.15
  2. Йоганна Краус (Німеччина) - 367.00
  3. Еліза Піццині (Італія) - 341.25

Що означає ця медаль для Ксенії Байло

  • Третя медаль на рівні юніорського чемпіонату світу. І друга золота: 16-річна українка також стала чемпіонкою у стрибках з 10-метрової вишки.
Читайте також: Україна здобула четверте "золото" на юніорському чемпіонаті світу зі стрибків у воду
  • Сьома медаль загалом на міжнародних турнірах. На чемпіонаті Європи з водних видів спорту Байло завоювала "золото" і "бронзу" у синхронних стрибках з 10-метрової вишки (мікст і жіночий турнір відповідно). А на юніорському Євро завоювала "золото" у команді та "срібло" у стрибках з 10-метрової вишки.

Усі медалі України на юніорському ЧС-2021 зі стрибків у воду

  • "Золото": Данило Коновалов (3-метровий трамплін, одиночний турнір), Ксенія Байло (10-метрова вишка, одиночний турнір; 3-метровий трамплін, одиночний турнір), Олексій Середа (10-метрова вишка, одиночний турнір), Олексій Середа/Данило Аванесов (10-метрова вишка, синхронні стрибки)
  • "Срібло": Данило Коновалов/Богдан Чижовський (3-метровий трамплін, синхронні стрибки), Олексій Середа (3-метровий трамплін, одиночний турнір)
  • "Бронза": Ксенія Байло (1-метровий трамплін, одиночний турнір)

Вибір редакції

На початок