Прийом заявок на здобуття премії M17 Sculpture Prize-2022 з винагородою 250 тисяч гривень продовжено

Прийом заявок на здобуття премії M17 Sculpture Prize-2022 з винагородою 250 тисяч гривень продовжено

Прийом заявок на здобуття премії M17 Sculpture Prize-2022 з винагородою 250 тисяч гривень продовжено
Facebook

Центр сучасного мистецтва М17 і Adamovskiy Foundation продовжили прийом заявок на конкурс на здобуття премії M17 Sculpture Prize-2022 до 20 січня. Переможець отримає премію в обсязі 250 тисяч гривень.

Про це повідомляється на сайті центру сучасного мистецтва М17 (ЦСМ М17).

Тема конкурсу — "Постгуманізм: Людина у змінюваному контексті".

Фокус премії: скульптура, інсталяція та інші види тривимірного мистецтва, орієнтовані на взаємодію із публічними просторами. Пріоритет при відборі заявок буде надаватися ідеям об’єктів, пристосованих до природно-кліматичних умов українських міст. До подання також заохочуються кросмедійні проєкти, які включають залучення нових медіа.

За результатами експертного відбору буде сформовано шорт-лист номінантів/-ток, які отримають фінансування на втілення проєкту за своїм ескізом, крім тих, хто подасть на конкурс вже готові роботи. Проєкти всіх номінантів/-ток будуть представлені на виставці у ЦСМ М17 у вересні 2022 року.

Умови участі

Заявку можуть подати художники/-ці, які мають паспорт громадянина/-ки України. Вікові обмеження відсутні.

До участі в конкурсі приймаються тривимірні об’єкти мистецтва, матеріальні й цифрові, виконані за допомогою як традиційного інструментарію, так і з використанням технологій віртуальної реальності (VR), доповненої реальності (AR), змішаної реальності (MR), штучного інтелекту (AI), голографії, великих даних (Big Data), генеративного дизайну (Generative Design), відеомапінгу (3D mapping) тощо.

Подати заявку можна за посиланням.

Довідково

За словами організаторів, постгуманізм зосереджується на подоланні обмежень у нашому самосприйнятті:

  • людина не займає виключне місце у загальній системі живих істот або й навіть усіх об’єктів;
  • не існує "більш-людей", які могли би бути поставлені у привілейоване становище відносно інших через свої гендер, расу, етнічну приналежність, фізичні якості абощо;
  • людина не може мислитися лише через одну ідентичність (політичну, соціальну, гендерну, професійну тощо) — вона є "точкою збіркиі множинности ідентичностей, що постійно "перетікають" одна в одну.

При цьому постгуманізм визначає розвиток нових технологій і нових медіа головним трансформаційним фактором.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад