Сосна, гірлянда та антивандальна огорожа. Майже мільйон витратили на головну ялинку Ужгорода

Сосна, гірлянда та антивандальна огорожа. Майже мільйон витратили на головну ялинку Ужгорода

Сосна, гірлянда та антивандальна огорожа. Майже мільйон витратили на головну ялинку Ужгорода
фото ілюстративне/УНІАН

Головну новорічну ялинку Ужгорода цьогоріч встановлять на площі Петефі і вона буде штучною. Про це 8 грудня розповів Суспільному заступник директора КП "Парк культури та відпочинку "Під замком" Дмитро Свирид. За його словами, ялинку купили через відкриті торги, вартість її — 852 тисячі гривень.

У загальну суму, 969 тисяч, крім 18-метрової ялинки, входять нова світлодіодна гірлянда "Метеоритний дощ", декоративна огорожа, доставка та перший монтаж, — пояснив Дмитро Свирид. З його слів, договір підписали 7 грудня.

"Ми через Prozorro оголосили торги і там визначили переможця. Вартість договору — 969 тисяч гривень. Сюди входить сама ялинка, світлодіодна гірлянда "Метеоритний дощ" (150 штук) та антивандальна огорожа навколо ялинки (18 метрів) ", — пояснив Дмитро Свирид.

Новорічне дерево — сосна — коштувала 852 тисячі, світлодіодні гірлянди — 45 тисяч, антивандальна огорожа — 72 тисячі.

Читайте також: Де вирощують новорічні ялинки на Закарпатті. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Привезти ялинку в Ужгород мають не пізніше 13 грудня. Встановлять її на площі Петефі, де працюватиме новорічний ярмарок. Місце розташування ялинки визначили, за словами Дмитра Свирида, на засіданні комісії міськради, створеної з проведення новорічно-різдвяних свят.

"Ялинка приїде до нас 13-го, 14-16 грудня триватиме її монтаж, встановлення та прикрашання", — розповів Дмитро Свирид.

Прикрасять ялинку тими ж кульками, що й торік, білими, срібними та золотими, також докуплять частину нових. Використають також ілюмінацію, яка була у попередні роки. Офіційне відкриття головної ялинки попередньо заплановане на суботу, 18 грудня.

За словами Дмитра Свирида, новорічний ярмарок працюватиме на площі Петефі з 19 грудня до 19 січня.

Що відомо:

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок