Рятувальники назвали причину пожежі в реабілітаційному центрі у Харкові

Рятувальники назвали причину пожежі в реабілітаційному центрі у Харкові

Рятувальники назвали причину пожежі в реабілітаційному центрі у Харкові
Суспільне Харків

Пожежа у приватному реабілітаційному центрі на вулиці Аеродромній у Харкові виникла через порушення пожежної безпеки під час використання твердопаливного котла.

Про це на брифінгу 8 грудня розповів Сергій Колосовський, начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям облуправління ДСНС.

"Було з’ясовано обставини та причини. Це твердопаливний котел розпалювався. Влаштування димоходу було зроблено з грубими порушеннями всіх правил пожежної безпеки. Димохід металевий був прокладений безпосередньо по дерев’яній обрешітці до покрівлі, яка і зайнялась", — сказав Колосовський.

Раніше в обласному управлінні ДСНС повідомили, що власника реабілітаційного центру попереджали про порушення пожежної безпеки рік тому.

Авторка: Іванна Грузинська

Що відомо

  • Приватний двоповерховий будинок, обладнаний під реабілітаційний центр для алко- та наркозалежних, горів у ніч на 6 грудня на вулиці Аеродромній, 7-А у Харкові. 13 клієнтів центру та один працівник закладу самостійно покинули приміщення і не травмувалися.
  • Рік тому рятувальники виявили порушення у центрі: "Відсутня автоматична сигналізація, дерев’яні конструкції горішніх елементів будівлі не оброблені вогнезахисним складом. Електропроводка, здається, не у справному стані — допускалися скрутки. Відсутнє водопостачання, вогнегасників не вистачало".
На початок