Головний архітектор Рівного відреагував на програш у суді справи про "кіоски на Київській"

Головний архітектор Рівного відреагував на програш у суді справи про "кіоски на Київській"

Ексклюзивно
Головний архітектор Рівного відреагував на програш у суді справи про "кіоски на Київській"
Дмитро Котляров на тлі кіосків на Київській/Фото: Суспільне Рівне

Після програшу у суді першої інстанції Рівнерада подала апеляцію у справі щодо кіосків біля супермаркету на вулиці Київській. Про це Суспільному повідомив головний архітектор міста Дмитро Котляров. Наразі, за словами посадовця, справа чекає на відкриття провадження.

Програш міста: реакція архітектора

Рівненська міська рада 7 грудня подала апеляцію у справі тимчасових споруд, змонтованих біля супермаркету "Сільпо" на Київській. Про це Суспільному 8 грудня розповів головний архітектор міста, начальник управління містобудування та архітектури Дмитро Котляров.

"Ми продовжимо відстоювати свою позицію у суді. Також відзначу, що, як я і казав раніше, сесія прийняла неправомірне рішення, яке зменшує вірогідність у задоволенні наших вимог. Якби депутати певних політичних сил та їх прибічники на штовхали місто на такі "популістичні" кроки, то шанси на захист інтерсів громади були би вищими", – зазначив посадовець.

7 грудня Суспільне повідомляло: підприємець Олександр Сачевчич виграв у першій інстанції суду щодо правомірності встановлення кіосків. Той своєю чергою зазначив, що задоволений рішенням та планує відкриття кіосків до Нового року.

Що це за історія

7 вересня 2021 року навпроти супермаркету "Сільпо" на Київській, 69 у Рівному розпочали облаштовувати територію. Підприємець Олександр Сачевчич тоді казав, що має на це всі дозволи. Поліція почала розслідувати можливе самовільне захоплення міської землі. Ввечері 21 вересня на місці будівництва декілька депутатів Рівнеради зібрали акцію, на якій заявили про незаконність робіт.

30 вересня Рівнерада з другої спроби зобов'язала начальника управління містобудівництва та архітектури скасувати паспорти прив'язки цих тимчасових споруд. Тоді ж головний архітектор міста Дмитро Котляров, який і має виконати це рішення, зазначив, що дії міськради може скасувати суд.

8 жовтня мер Рівного Олександр Третяк заявив: якщо виконавець робіт сам не демонтує споруди навпроти"Сільпо", то це зробить місто. Він записав відео на фоні будівництва й продемонстрував наказ, підписаний головним архітектором про скасування паспортів прив'язки. Однак, роботи там не припинили.

11 жовтня комісія міськвиконкому обстежила споруди та склала акт, у якому зобов'язала замовника будівництва добровільно демонтувати їх до 18 жовтня, а 12 жовтня комісія міського управління Державного архітектурно-будівельного контролю розпочала перевірку законності будівництва.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок