Україна прийматиме Фінал чотирьох жіночої Золотої Євроліги-2022 з волейболу

Україна прийматиме Фінал чотирьох жіночої Золотої Євроліги-2022 з волейболу

Україна прийматиме Фінал чотирьох жіночої Золотої Євроліги-2022 з волейболу
ФВУ

І автоматично увійде у список учасниць фіналу.

Збірна України з волейболу стане господаркою наступного розіграшу Фіналу чотирьох жіночої Золотої Євроліги. Про це повідомляється на офіційному сайті федерації волейболу України.

Золота Євроліга - щорічний турнір з волейболу, що проводиться між чоловічими та жіночими командами. У 2021 році чоловіча збірна України стала учасником Фіналу чотирьох Золотої Євроліги, посівши друге місце (у фіналі українці поступилися Туреччині).

Жіноча команда у 2021 році не пройшла у Фінал чотирьох Золотої Євроліги. Проте тепер там гарантовано виступить.

Матчі Фіналу чотирьох жіночої Золотої Євроліги-2022 будуть проходити у Запоріжжі, у Палаці Спорту "Юність". Датою їхнього проведення стане 25-26 червня 2022 року.

Учасниці Фіналу чотирьох Золотої Євроліги-2022 ще не визначені. 12 команд будуть поділені на три групи по чотири команди і між собою визначать трьох учасниць фінальної стадії турніру. До них приєднається і Україна - на правах господарок поля.

Україна не вперше прийматиме Фінал чотирьох жіночої Золотої Євроліги з волейболу. У 2017 році турнір приймали два міста: Гельсінки (Фінляндія) та Івано-Франківськ (Україна), і у ньому українки здобули перемогу.

Що відомо

  • У розіграші Золотої Євроліги-2021 жіноча збірна України посіла підсумкове сьоме місце.
  • Україна лише одного разу здобувала перемогу у Фіналі чотирьох Золотої Євроліги - у 2017 році. Це також був і єдиний випадок участі українок у фіналі турніру.
  • Найбільшу кількість перемог у жіночій Золотій Євролізі з волейболу здобували сербки - три (у 2009, 2010 та 2011 роках).
На початок