У Львові презентували фільм, в якому головні ролі зіграли двоє незрячих чоловіків

У Львові презентували фільм, в якому головні ролі зіграли двоє незрячих чоловіків

У Львові презентували фільм, в якому головні ролі зіграли двоє незрячих чоловіків
Львівська міська рада

У Першому українському театрі відбулась прем’єра короткометражного комедійного соціального фільму "Неймовірно сліпий випадок". Стрічка розповідає про пригоди двох незрячих друзів.

Про це повідомляється на сайті Львівської міської ради.

Головні ролі у фільмі зіграли львів’янин Михайло Петрів та Василь Човбан з Мукачева, які не є професійними акторами.

"Фільм – це перша спроба крізь призму гумору поглянути на повсякденні виклики, з якими щодня зіштовхуються незрячі люди", – розповіла координаторка проєкту "Сліпий випадок" Оксана Потимко.

Вона вважає, що "комедійний сюжет сприятиме значно ефективнішому порозумінню між умовно здоровими та незрячими людьми, руйнуванню стереотипів про людей з інвалідністю та відкриє пересічним громадянам прихований світ позбавлених зору, однак не гумору, осіб".

Фільм знято в рамках проєкту "Сліпий випадок", реалізованого Львівським обласним осередком ВГО "Українська спілка інвалідів – УСІ" за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

Що відомо

  • Зйомки фільму проходили у Львові в серпні 2020 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок